SPA? Tylko w Bohemie!

zobacz więcej (9)

Wiele ludzi przyjeżdża do Kazimierza tylko na weekend. Chcą odrobić zaległości różnej natury: w spacerach, w czytaniu czy po prostu w tzw. „nicnierobieniu”. Proponujemy zaplanować weekend w Kazimierzu z Bohemą i SPA. Oferta atrakcyjna zarówno dla pań, jak i dla panów.

(artykuł sponsorowany)

SPA –Sanus Per Aquam– zdrowie przez wodę są dziś bardzo popularne.
W Kazimierzu można z nich korzystać w wielu miejscach. Jednym z nich jest hotel Bohema & SPA, w którym działa centrum odnowy biologicznej. To idealne miejsce do odpoczynku i regeneracji sił w gabinetach masaży ręcznych i podwodnych. Gabinetach, gdzie wspomaga się odchudzanie oraz w Salonie Urody, którego oferta obejmuje szereg zabiegów na twarz i ciało, głównie na bazie kosmetyków firmy THAL’ION. Do dyspozycji gości pozostaje także kryty basen, sauna i jacuzzi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich gości Villa Bohema obecnie poszerza swoją ofertę o zabiegi wykonywane w kapsule SPA Neo Qi Harmony Mediq.

Urządzenie to daje szerokie możliwości relaksu: może służyć do różnego typu kąpieli wodnych – w tym mlecznych, piwnych i z dodatkiem czerwonego wina – z hydromasażem wodnym i powietrznym, a także do kąpieli parowych czy kąpieli suchych w saunie na podczerwień (IR). Dzięki niemu skorzystać można także z masażu deszczowego Vichy oraz z różnego rodzaju zabiegów upiększających na całe ciało przy użyciu masek algowych lub – bardzo ostatnio modnych – masek czekoladowych.

Pobyt w kapsule – w zależności od zabiegu trwający od jednej do dwóch godzin – połączony jest z muzyką – i koloroterapią. I miłą obsługą kosmetyczki lub masażystki.

Jak to działa? Żeby się o tym przekonać, wystarczy zamówić na przykład… kąpiel „Bryza Morska” w kapsule. Na początku zabiegu - peeling solą morską i masaż. Dopiero potem można zanurzyć się w wannie i na własnej skórze poczuć hydromasaż.
Wart polecenia jest odprężający masaż nóg i stóp, a także pleców. Relaksacyjne działanie biczów wodnych wzmacnia koloroterapia. Cały czas towarzyszy nam również delikatna muzyka, w której dominują odprężające odgłosy przyrody. Po takim relaksie – spacer po Kazimierzu, najlepiej – w wąwozy, by utrzymać ten sam klimat: sam na sam z przyrodą.

Inny przykład. Zabieg czekoladowy w górnej części kapsuły. Rozpoczyna się peelingiem całego ciała, którego efekt czuje się już po delikatnym prysznicu w kapsule. Następnie czas na gorącą czekoladę – na ciało, które podczas masażu przejmuje powoli zapach czekolady. Dodatkowy efekt to sauna w kapsule połączona oczywiście z muzyką - i koloroterapią. Na zakończenie zabiegu – balsam, po którym skóra lśni drobinkami złota. I jeszcze filiżanka gorącej czekolady. Tym razem do wypicia. Po takim zabiegu naprawdę chce się żyć!

Hotel Bohema & SPA  obecnie oferuje promocyjne pakiety łączące usługi w kapsule SPA z ofertą hotelową. „Zakochani w Bohemie” – to weekendowy pakiet dla dwojga.

Zabiegi SPA - Choco SPA dla Pani w kapsule, masaż indonezyjski stemplami dla Pana, masaż ręczny dla Pana i Pani oraz kąpiel w kapsule – dla Pani w winie, dla Pana - w piwie – stanowią niejako przygotowanie do romantycznej kolacji we dwoje na tarasie lub we wnętrzach restauracji.  To zaledwie przykład z bogatej oferty SPA hotelu Bohema. Naprawdę jest w czym wybierać.

VILLA BOHEMA
ul. Małachowskiego 12
tel.  081 - 88 10 756, 88 21 088
fax. 081 - 88 21 089

www.villabohema.pl
rezerwacja@villabohema.pl

Skomentuj


Mapa

Hotele SPA

Bohema Spa & Wellness


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę