Bohaterowie Ewy Gierasimiuk

Skomentuj (7)

zobacz więcej (7)

Tematem jej obrazów są przede wszystkim ludzie, ich wzajemne relacje. Preferuje mocne kontrasty światłocieniowe, zdecydowany kolor. Ewa Gierasimiuk – studentka III roku malarstwa w Kolegium Sztuk Pięknych w Kazimierzu. Wernisaż wystawy jej malarstwa – 21 stycznia o godz. 16.00 w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Lubelskiej.

Ewa Gierasimiuk urodziła się w 1985 r. w Warszawie. Ukończyła studia inżynierskie na Wydziale Technologii Drewna SGGW w Warszawie. Obecnie jest na ostatnim roku studiów licencjackich w Kolegium Sztuk Pięknych w Kazimierzu - kierunek malarstwo.

Wystawy:
- Zbiorowa wystawa w Kolegium Sztuk Pięknych w Kazimierzu Dolnym „Wystawa majowa” (2009 r., 2010 r.)
- Zbiorowa wystawa Galeria Biała w Lublinie „Na podwórku w dzień i w nocy” (2010 r.)

Wystawę, która pokaże nam bohaterów obrazów Ewy Gierasimiuk będzie można oglądać do końca lutego w godzinach pracy biblioteki – od poniedziałku do piątku 9.00- 17.00, a w soboty od 10.00- 14.00. Polecamy!

Fot. Z archiwum

Miejsko - Gminnej Biblioteki

Publicznej w Kazimierzu

Skomentuj


Dodane komentarze (7)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę