Biesiada Literacka w KOKPiT

Cóż może być lepszego od sporej dawki dobrego humoru na początku tygodnia? W najbliższy wtorek 2 czerwca w KOKPiT odbędzie się „Biesiada Literacka”, którą poprowadzi Wanda Dusia Stańczak.

W najbliższy wtorek, 2 czerwca 2015 r. o godzinie 17.00 w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki odbędzie się „Biesiada Literacka” o zabarwieniu liryczno – satyrycznym. Czego możemy się spodziewać po takiej zapowiedzi? W gruncie rzeczy... wszystkiego.

Spotkanie przygotowała i poprowadzi Wanda Dusia Stańczak - poetka, reżyserka, autorka tekstów, kompozytorka, założycielka i prowadząca kabaret "Pół- serio" z Warszawy. Dla wielu młodych artystów guru i autorytet.  „Biesiada Literacka” to autorski recital tej wszechstronnej artystki.

Wandzie Stańczak towarzyszyć będzie ogólnopolska grupa pisarzy i poetów - uczestników warsztatów literackich odbywających się w Kazimierzu pod auspicjami Stowarzyszenia Autorów Polskich.

Warto dodać, że w trakcie spotkania będzie można nabyć książki z autografami autorów. Wstęp na to wydarzenie jest wolny.

 

Skomentuj


Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę