Biesiada Literacka w KOKPiT

Cóż może być lepszego od sporej dawki dobrego humoru na początku tygodnia? W najbliższy wtorek 2 czerwca w KOKPiT odbędzie się „Biesiada Literacka”, którą poprowadzi Wanda Dusia Stańczak.

W najbliższy wtorek, 2 czerwca 2015 r. o godzinie 17.00 w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki odbędzie się „Biesiada Literacka” o zabarwieniu liryczno – satyrycznym. Czego możemy się spodziewać po takiej zapowiedzi? W gruncie rzeczy... wszystkiego.

Spotkanie przygotowała i poprowadzi Wanda Dusia Stańczak - poetka, reżyserka, autorka tekstów, kompozytorka, założycielka i prowadząca kabaret "Pół- serio" z Warszawy. Dla wielu młodych artystów guru i autorytet.  „Biesiada Literacka” to autorski recital tej wszechstronnej artystki.

Wandzie Stańczak towarzyszyć będzie ogólnopolska grupa pisarzy i poetów - uczestników warsztatów literackich odbywających się w Kazimierzu pod auspicjami Stowarzyszenia Autorów Polskich.

Warto dodać, że w trakcie spotkania będzie można nabyć książki z autografami autorów. Wstęp na to wydarzenie jest wolny.

 

Skomentuj


Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2024? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2024.
Pokaż stopkę