Białe szaleństwo trwa (video)

Skomentuj (8)

Zimowe wieczory kojarzą się często z domowym ciepłem i kubkiem herbaty. Są jednak i tacy, którym mróz czy sypiący z nieba śnieg wcale nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie – zachęca do wypadu na narty. Na przykład do Rąblowa.

Skomentuj


Dodane komentarze (8)

 • narciarz
  majki
  ależ skąd Ci przyszło też do głowy jakieś prowokacje. leży mi głęboko na sercu los narciarzy którzy muszą się tułać po okolicy. co zaś do drogi to w trakcie mojego pobytu w tej okolicy maiałem przyjemność rozmawiać z Panią Zofią Skocz z pobliskiej miejscowosći, zdaje się, że z Bochotnicy, która ma działkę w pobliżu wyciagu i nie chce za pół darmo jej sprzedać panu radnemu, co by pozwoliło na swobodny dojazd. I stąd też moje zatroskanie dalszym losem tej inwestycji. A propo swojego wyciągu to trzeba mieć niezłą głowę... a ja takiej niestety nie mam , żeby móc otworzyć swój wyciąg...
  Pozdrawiam.
 • Ara
  Woldemordzie: wypowiedź właściciela wyciągu w Rąblowie utrzymana jest w tonie żartobliwym - "tylko cztery wyciągi" - dalej wylicza on szczegółowo elementy budujące spore przecież zaplecze rąblowskiego wyciągu - najlepszego w okolicy, skoro ściągają tu narciarze aż z tak odległych terenów jak Terespol i to w środku tygodnia!
 • majki
  narciarz nie prowokuj, piszesz tak zeby sie przywalic tylko
  bedzie za rok, to poczekaj, a jak jestes taki cwany do zrob swoj wyciag - przeciez to takie proste
 • narciarz
  Szkoda, że tak późno. Czyżby pan radny miał jakieś problemy z otwarciem? wszak tam nie ma zbyt dobrego dojazdu z tego co sobie przypominam będąc w tym uroczym miejscu
 • Red.
  Prawdopodobnie w następnym roku. Wspominaliśmy o tym w artykule "Na narty"
 • narciarz
  A może ktoś wie kiedy ruszy wyciąg pana radnego w Kazimierzu? Takie nakłady, tyle pracy. I nic?
 • xxxxx
  taaa, a jeszcze ten speaker recytuje jak dziecko z podstawówki - można powiedzieć że troszkę śpiewa, hehehe.
 • voldemord
  hmm, bardzo fajnie że jest ośrodek w Rąblowie i właścicielowi życzę dalszego rozwóju. Jako właścicielowi hotelu w Kazimierzu jak najbardziej mi na tym zależy ponieważ zwiększa to wachlarz usług Kazimierza. Wolałbym jednak aby właściciel stoku wypowiadał się bardziej pozytywnie, a nie mówił że ma 'tylko 4 wyciągi', 'no cóż więcej' - to dość zniechęcające i gdybym nie był w Rąblowie wcześniej to mógłbym się poczuć znacznie zniechęconym. Również nie mówiłbym o tym kiedy przyjeżdża dany region, ponieważ dzięki temu że Warszawiak słyszy że inni Warszawiacy przyjeżdzają w weekendy również przyjedzie w weekend, a dobrze byłoby rozruszać dni z poza weekendu. Polecam lepsze przygotowanie swoich wypowiedzi - mają one wpływ na cały ruch turystyczny nie tylko w Rąblowie.

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę