Będzie ciepło

Za oknem śnieg, ale w zasadzie można już wychodzić bez rękawiczek. Słupek rtęci na termometrze nieubłaganie pnie się do góry. Za tydzień ma pokazać nawet 14 stopni na plusie! Czy to już początek wiosny?
Słoneczko i delikatnie minusowe temperatury pozwalają się delektować zimą, zwłaszcza że nie wiadomo, ile jeszcze z nami zostanie. Idzie ocieplenie. Krok po kroku. Jednym z pierwszych jego przejawów jest… zniknięcie śniegowej góry trzech krzyży na rynku! Studnia straciła swoją towarzyszkę, a Góra Trzech Krzyży – zimową siostrę. Czy to już definitywny koniec zimy?
Prognozy pogody pokazują jednak, że po szczytowych temperaturach w czwartek i piątek przyszłego tygodnia, słupek rtęci znów pójdzie w dół i temperatura na początku marca spadnie w dzień nawet do -4 stopnia Celsjusza. Synoptycy ostrzegają przed silnym wiatrem i intensywnymi opadami, ale jeśli chodzi o Kazimierz, ma tu być raczej słonecznie i bez opadów, dopiero na początek marca przewidziany jest słaby śnieg.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę