Będzie ciepło

Za oknem śnieg, ale w zasadzie można już wychodzić bez rękawiczek. Słupek rtęci na termometrze nieubłaganie pnie się do góry. Za tydzień ma pokazać nawet 14 stopni na plusie! Czy to już początek wiosny?
Słoneczko i delikatnie minusowe temperatury pozwalają się delektować zimą, zwłaszcza że nie wiadomo, ile jeszcze z nami zostanie. Idzie ocieplenie. Krok po kroku. Jednym z pierwszych jego przejawów jest… zniknięcie śniegowej góry trzech krzyży na rynku! Studnia straciła swoją towarzyszkę, a Góra Trzech Krzyży – zimową siostrę. Czy to już definitywny koniec zimy?
Prognozy pogody pokazują jednak, że po szczytowych temperaturach w czwartek i piątek przyszłego tygodnia, słupek rtęci znów pójdzie w dół i temperatura na początku marca spadnie w dzień nawet do -4 stopnia Celsjusza. Synoptycy ostrzegają przed silnym wiatrem i intensywnymi opadami, ale jeśli chodzi o Kazimierz, ma tu być raczej słonecznie i bez opadów, dopiero na początek marca przewidziany jest słaby śnieg.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę