Bawmy się w karnawale!

Skomentuj (2)

Tegoroczne karnawałowe szaleństwa powoli dobiegają końca. Propozycji zabaw karnawałowych jednak nie brakuje, tym bardziej w Kazimierzu Dolnym.

Na Weekend Walentynkowy większość kazimierskich kwater przygotowała specjalne oferty, aby ten wyjątkowy czas upłynął nam miło i romantycznie. Można się wybrać na wspaniałą kolację do jednej z kazimierskich restauracji, na lampkę grzanego wina do kawiarni, na magiczny spacer wąskimi uliczkami Miasteczka lub samemu wyczarować coś niepowtarzalnego, co w Kazimierzu wydaje się nie takie trudne…

Villa Bohema tego wieczoru zaprasza na koncert i kolację w klimacie lat 20. i 30. - "Nie kochać w taką noc..".  Zagra tam zespół eMCombo. W programie największe przeboje polskiej piosenki z lat 20-tych i 30-tych ubiegłego już stulecia (poza tytułową piosenką m.in. "Miłość ci wszystko wybaczy", "Ta mała piła dziś", "Na pierwszy znak".)

Hotel "Dwa Księżyce" zaprasza natomiast na Walentynki z DJ-em. Impreza potrwa od godz. 19.00 do godz. 23.00. Wstęp – 10 zł. W dniu zakochanych hotel oferuje specjalne walentynkowe menu - "Strzała Kupidyna", "Afrodyzjak dla zakochanych" oraz "Słodki pocałunek”.  

W Knajpie "U Fryzjera” tradycyjnie, jak co tydzień posłuchać można będzie muzyki klezmerskiej. Tym razem zagości tam kapela „Sound of Times” – tańce również dozwolone.

"Folwark Walencja" na 14 lutego dla wszystkich zakochanych przygotował specjalną kolację walentynkową, która rozpocznie się już o godzinie 18.00. Natomiast 21 lutego Folwark zaprasza na wyjątkowy wieczór muzyczno – taneczny, w stylu szalonych lat 60-tych.
Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsc w restauracji. Także nie zwlekajmy!

Na zabawę karnawałową zaprasza również Villa Bohema. W piątek już od godziny 19.00 kolacja z muzyką na żywo - na pianinie, natomiast w sobotę od godziny 19.00 do 04.00 zabawa karnawałowa. Imprezę poprowadzi znany dziennikarz muzyczny z Polskiego Radia Lublin redaktor Jerzy Janiszewski. Podczas zabawy wystąpi również z koncertem na żywo Darek Bernatek z piosenkami Czesława Niemena i… nie tylko.

A Knajpa "U Fryzjera" oprócz wytwornej kuchni, wszystkim miłośnikom żwawych brzmień oferuje sporą dawkę muzyki klezmerskiej w wykonaniu kapeli Rzeszów Klezmer Band. Wrażenia niezapomniane – zarówno te smakowe, jak i słuchowe…

Podobnych propozycji w całym Miasteczku jest mnóstwo. Wszystko zależy od Państwa oczekiwań i momentu, w którym zdecydują się Państwo spędzić ten czas właśnie w Kazimierzu. Bo jak to mówią: „kto pierwszy, ten lepszy”...

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • Stary
    Myślę, że "Młode Wilki" mają rację.
  • wilki
    te wszystkie imprezy to o kant dupy potłuc
    zróbcie coś dla młodzieży bo wszystkie te imprezy to dla emerytów są
    młodzi ludzie omijają kazimierz z daleka co odbije się w przyszłości

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę