Awantura w hotelu

Zarzut obietnicy udzielenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom z puławskiej patrolówki usłyszał mężczyzna, który w miniony weekend awanturował się w jednym z kazimierskich hoteli. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Nocą w miniony weekend dyżurny puławskiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że w jednym z hoteli w Kazimierzu Dolnym awanturują się goście. Na miejsce pojechali policjanci z Puław.

- Panowie byli nietrzeźwi, zachowywali się niekulturalnie, wulgarnie i agresywnie w stosunku do pracowników, więc pracownicy wezwali policję – mówi p.o. mł.asp. Ewa Rejn – Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Policjanci chcieli wylegitymować awanturników, ale nie wszyscy podali swoje pełne dane. Jak czytamy na stronie puławskiej komendy, jeden z mężczyzn był wyjątkowo nerwowy i agresywny. W związku z tym, że nie chciał się uspokoić i stwarzał zagrożenie dla pracowników hotelu, policjanci podjęli decyzję o doprowadzeniu go do wytrzeźwienia.

- Podczas jazdy do Puław, mężczyzna stwierdził, że spróbuje inaczej sprawę załatwić – mówi  p.o. mł.asp. Ewa Rejn – Kozak. – Pomyślał, że jeśli zaproponuje korzyść, to może policjanci odpuszczą. Ale nie odpuścili.

Policjanci Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali mężczyznę za obietnicę udzielenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom. Teraz 34-latek odpowie przed prokuratorem. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę