Autorska Wigilia w Walencji

Skomentuj (5)

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze oraz wszelkiej pomyślności w Nadchodzącym 2006 Roku – takie między innymi życzenia składali sobie uczestnicy wigilijnej III Kolacji Autorskiej w kazimierskiej Walencji.

Grudniowa kolacja autorska w Walencji tym razem miała charakter rdzennie polski. Złożyły się na nią dania i potrawy wigilijne przyrządzone własnoręcznie przez wszystkich uczestników wieczoru. Były wśród nich śledzie z majerankiem i inne z żurawiną, towarzyszyła im ryba po grecku i barszcz czerwony z uszkami wraz z tradycyjną kapustą. Dopełnieniem były wigilijne łamańce Elżbiety Cwalinowej.

 

 

Zanim jednakże szacowne grono zasiadło do stołu o pierwszej gwiazdce przy dźwiękach kolęd połamano się opłatkiem i złożono sobie życzenia, które za pośrednictwem Internetu przekazujemy wszystkim miłośnikom Kazimierza.

 

 

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze oraz wszelkiej pomyślności w Nadchodzącym 2006 Roku!

 

 

Kolejna autorska kolacja już styczniu.

 

 

Skomentuj


Mapa

Pensjonaty

Karlik


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę