Autorska Wigilia w Walencji

Skomentuj (5)

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze oraz wszelkiej pomyślności w Nadchodzącym 2006 Roku – takie między innymi życzenia składali sobie uczestnicy wigilijnej III Kolacji Autorskiej w kazimierskiej Walencji.

Grudniowa kolacja autorska w Walencji tym razem miała charakter rdzennie polski. Złożyły się na nią dania i potrawy wigilijne przyrządzone własnoręcznie przez wszystkich uczestników wieczoru. Były wśród nich śledzie z majerankiem i inne z żurawiną, towarzyszyła im ryba po grecku i barszcz czerwony z uszkami wraz z tradycyjną kapustą. Dopełnieniem były wigilijne łamańce Elżbiety Cwalinowej.

 

 

Zanim jednakże szacowne grono zasiadło do stołu o pierwszej gwiazdce przy dźwiękach kolęd połamano się opłatkiem i złożono sobie życzenia, które za pośrednictwem Internetu przekazujemy wszystkim miłośnikom Kazimierza.

 

 

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze oraz wszelkiej pomyślności w Nadchodzącym 2006 Roku!

 

 

Kolejna autorska kolacja już styczniu.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

 • zdziwiony? (gość)
  BUTELKI NA STOLE?????!!???
 • nie ważne (gość)
  yo yo oy oyo oyo yoyoyoyoyo oyoyo yoy oyoyoy oyoyo oyo yoyyo yo yoyoyo oyoy oyoyo oyoy oy o
 • J.Kowalski (gość)
  Bardzo chętnie prześlę zainteresowanym-proszę o email .Jednak głównie to ja robiłem zdjęcia.Mamy równie zdjecia grupowe wszystkich zaproszonych gości-więc czemu nie!?Wkrótce zdjęcia z Naszych kolacji autorskich ukażą się na naszszej stronie internetowej.
 • właściciel (gość)
  Zaszczycił,zaszczycił jak chcesz zdjęcie podaj kontakt to prześlę!.Cyba,ze na UM faxem.
 • Anonim (gość)
  Czyżby wspaniały gospodarz nie zaszczycił gości swoją osobą?

Mapa

Pensjonaty

Karlik


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę