Andrzejki w magicznym miejscu

Skomentuj (1)

W andrzejkowy wieczór można wywróżyć sobie przyszłość, zabawić się we wróżkę, spróbować czarów. Jest to w końcu bardzo magiczna noc, więc powinniśmy ją spędzić w niezwykłym miejscu, równie magicznym.

My na Andrzejki polecamy Kazimierz Dolny – miejsce pełne magii, jak mawiają niektórzy. Tu znajdziecie Państwo wszystko to, czego potrzebujecie. Będą organizowane huczne imprezy do białego rana, podczas których nie zabraknie tradycyjnych wróżb. Można też wybrać się na romantyczną kolację i spacer, a potem wrócić do cichego pokoju, jakich do wynajęcia w Miasteczku nie brakuje. Wybór należy do Państwa, oto nasze propozycje:

„Folwark Walencja” zaprasza Państwa na wieczór prowadzony przez czarodzieja – wodzireja. W programie imprezy m.in.: lanie wosku, wróżby i inne czary mary... Oprócz tego organizatorzy przygotowali zaczarowane menu ze specjalnej księgi zaklęć: kruche ciasteczka z andrzejkową wróżbą, grzaniec folwarczny z przepisu, przyjaznego czarodzieja oraz poncz jabłkowo-cynamonowy.

Pensjonat „Berberys” dla każdego Andrzeja w dniu imienin przygotował słodką niespodziankę. Pozostałym gościom oferuje natomiast pobyt we wspaniałych pokojach, uroczystą kolację i miłą rodzinną atmosferę.

Impreza Andrzejkowa w „CafePlus Kazimierz” to niesamowity wieczór i zabawa w inkwizycję z przymrużeniem oka i tortur na wesoło. W specjalnie przygotowanym lokalu organizatorzy obiecują stworzyć nastrój, dzięki któremu ten wieczór na długo pozostanie w pamięci gości. A to wszystko dzięki niepowtarzalnej atmosferze i profesjonalnie przygotowanemu przyjęciu z muzyką, która każdego porwie do tańca.

„Siedlisko Lubicz” zaprasza na pełen wrażeń wieczór andrzejkowy, który rozpocznie się od kolacji bankietowej. Wszyscy goście będą też mieli okazję powróżyć sobie u… Cyganki. Noc upływać będzie przy muzyce na żywo. Dla każdego Andrzeja organizatorzy przygotowali prezent.
 
Pensjonat „Monika” w swojej ofercie ma noclegi za jedyne 50zł/osoba, natomiast dla zainteresowanych impreza Andrzejkowa z niespodzianką 90zł/osoba.

Willa "Viola" oferuje 2-osobowe pokoje i apartamenty w przystępnych cenach: od 70 do 150 zł. A oprócz tego ciepłą, rodzinną atmosferę i romantyczne pokoje.
 
Pokoje „Przy Norowym Dole” na Andrzejki proponują pokój 2-osobowy - 120 zł/doba, pokój 3-osobowy - 150 zł/doba oraz apartament - 300 zł/doba.

Pensjonat „Vincent” ma specjalną ofertę dla specjalnych gości: każdy Andrzej w swoje imieniny otrzymuje bowiem 15% rabat na pobyt w pensjonacie oraz 2 lampki wina.
 
„Villa Bohema” zaprasza na cały weekend andrzejkowy (27 – 29 października), a tym na degustację win, muzykę na żywo oraz masaż. Cena takiego pobytu: 895 zł/osoba.


Oprócz wymienionych wyżej ofert, do wspólnej zabawy w noc andrzejkową zapraszają:

 

Hotel „Zajazd Piastowski”, Hotel „Dwa Księżyce”, Apartamenty z kuchnią, Willa „Pod Basztą”, Apartament z kominkiem i eleganckie pokoje u Śliwów, Pensjonat „Basia”, Pensjonat „Pod Wietrzną Górą” oraz Agharata.

Więcej informacji - tutaj.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę