Akademia Rowerowa Cezarego Zamany

Skomentuj (1)

Co powinna zawierać prawidłowa rozgrzewka? Jak efektywnie rozluźniać mięśnie po treningu? Jakie ćwiczenia należy wykonywać regularnie, aby uniknąć przeciążenia treningiem kolarskim? Cezary Zamana zaprasza do Kazimierza na pierwsze z cyklu Akademii Rowerowej warsztaty poświęcone profilaktyce kontuzji kolarskich.

Jaka jest specyfika urazów kolarskich i jak im zapobiegać? Co oprócz rozjazdu powinna zawierać prawidłowa rozgrzewka? Jak efektywnie rozluźniać mięśnie po treningu? Jakie ćwiczenia należy wykonywać regularnie, aby uniknąć przeciążenia treningiem kolarskim? Na te i wiele innych pytań dotyczących takiego prowadzenia treningów kolarskich, by uniknąć urazów, poznają Państwo odpowiedź w Kazimierzu podczas pierwszych z cyklu Akademii Rowerowej Cezarego Zamany warsztatach kolarskich.

Wykładom towarzyszyć będą zajęcia praktyczne na świeżym powietrzu: trening kolarski, marszobieg i potreningowa autorelaksacja mięśni, a także indywidualne konsultacje z fizjoterapeutą CRS Clinic – Tomaszem Sołowińskim.

- Naszym partnerem do prowadzenia zajęć jest CRS Clinic, które ma bogate doświadczenie w pracy ze znanymi postaciami sportu wyczynowego. To nie tylko świetni teoretycy, którzy poprowadzą wykłady, ale przede wszystkim znakomici praktycy zajmujący się na co dzień wyczynowymi sportowcami. Na warsztatach będą dzielić się z Wami swoją wiedza i doświadczeniem – zapowiadają organizatorzy.

Miejsce: hotel „Kazimierzówka” w Kazimierzu
Termin: 24 – 26 października
Rezerwacje: biuro@MazoviaMTB.pl
Więcej informacji: marcin@MazoviaMTB.pl

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę