Wyjątkowy weekend

Skomentuj (6)

Przed nami wyjątkowy weekend łączący w sobie dwa święta – Dzień Kobiet i Ostatki. Nie masz jeszcze żadnych planów? Przyjeżdżaj do Kazimierza Dolnego!

W tym roku 8 marca to nie tylko Dzień Kobiet, ale również Ostatki. A w zawiązku z tym, że to podwójne święto wypada we wtorek, większość z nas obchodzić je będzie w najbliższy weekend: 5 – 6 marca. W tym terminie organizowane są też imprezy ostatkowe oraz przygotowywane specjalne oferty dla kobiet. W Kazimierzu Dolnym atrakcji nie zabraknie na pewno.

 

Dzień Kobiet obchodzić można na różne sposoby, jednak coraz większą popularnością cieszą się wyjazdy do SPA czy też różne inne miejsca, w których zapominamy o smutkach dnia codziennego. Wyjechać można z drugą połówką lub też z koleżankami czy też mamą, siostrą, babcią… Wybór należy do nas. 

 

Villa Bohema zaprasza wszystkie Panie  na relaksacyjne spotkanie w oazie SPA połączone z wieczornym party na basenie.

 

Hotel Zajazd Piastowski zachęca wszystkich do wzięcia udziału w imprezie ostatkowej, która odbędzie się w sobotę, 5 marca w Klubie nocnym "Baszta". Start o godzinie 20.00. W tym samym czasie w Knajpie u Fryzjera rozpocznie się koncert: U Fryzjera Muzyka Etniczna - Čači Vorba.

 

W sobotę 5 marca, w samo południe odbędą się na Stacji Narciarskiej Kazimierz II zawody w narciarstwie alepjskim. Na uczestników czekają puchary i dyplomy oraz nagrody niespodzianki. Godzinę wcześniej - 11.00 - rozpocznie się akcja: Bezpieczny Stok w Rąblowie. Podczas akcji obecne będą ratowniczki GOPR. Zostanie również pokazana symulacja w czasie wypadku na stoku przygotowaną przez ratowników TOPR!

 

W sobotnie popołudnie, o godz. 16.00, w Galerii Pod 8ką odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Macieja Falińskiego "Pamiętniki".

 

Natomiast w niedzielę, o godz. 10.30 w kazimierskiej Farze odbędą się uroczystości związane z rocznicą zamordowania mjr Hieronima Dekutowskiego-Zapory.

 

Z okazji imienin Kazimierza Dolnego studenci Kolegium Sztuk Pięknych w Kazimierzu Dolnym zapraszają na przedstawienie "Królowa Śniegu" w sobotę 5 marca o godz. 20.00, a słuchacze podyplomowych studiów fotografii na swoją wystawę dyplomową w niedzielę 6 marca o godz. 11.00. Wstęp wolny - sale Kolegium - ul.Nadwiślańska 9

 

Przez cały weekend trwa:

 

 

Zobacz również:

 

 

Proponowane noclegi:

 

 

Idealne miejsce na kolację:

 

Skomentuj


Dodane komentarze (6)

 • Iza
  Zobacz, jak odchodzi Królowa Śniegu - w Kolegium Sztuk Pieknych. Czy o tym będzie przedstawienie "Królowa Śniegu", które przygotowali studenci z okazji imienin Kazimierza Dolnego?
 • kazimierzanka
  do Glejta - tak mam wielką KWATERĘ, o którą dbam. Jestem kazimierzanką. Robię wszystko, aby moi Goście czuli się wyjątkowo, proponuję Im różne ciekawe miejsca w Kazimierzu i to co mogą zobaczyć, przeżyć w Kazimierzu, zwiedzić...
  Ponadto mam interesującą pracę i wiele zainteresowań, i cała jestem happy;) Czego i Tobie życzę. Moja skromna rada - weź się do roboty, nie narzekaj i nie "zaglądaj" do mojego konta, bo nie Ty zapracowałeś na jego stan. W końcu chyba jesteś facetem?
  A tak na marginesie uważam, że ten portal robi najlepszą reklamę Miasteczku. Jest po prostu dobry i tyle!!!
 • Glejt
  No i widzisz Jerzy, taka to "rodowita kazimierzanka" się zaprezentowała... Pewnie ma kwaterę i ślini się tylko do tych co jej konto zasilają a ty odważyłeś się napisać coś nie po jej myśli i już cię opluwać zaczyna. Musi być chyba w niezłej depresji że taką reklamę uprawia.
 • kazimierzanka
  A co wyjątkowego jest w Twoim komentarzu? Nierzetelność? Zawiść?
  Napisz coś sensownego chętnie przeczytam podyskutuję.
  A wszystkim, którzy będą gościć w Miasteczku życzę miłego pobytu i na pewno każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie (dobrą kuchnię, noclegi spacery ciekawymi trasami, zabytki, wystawy, przejażdżki konne,jeepami i wiele wiele atrakcji dla "ciała i ducha"
  Ciekawe artykuły i felietony znajdziesz nie tylko w Gazecie Wyborczej, w Polityce, Naszym Dzienniku ale w wielu, wielu innych . Miłej lektury!
 • Jerzy
  Co w tym weekendzie jest takiego wyjątkowego, zauważyłem że ten portal ostatnio pisze tylko o weekendach i wolnych pokojach. Mam wrażenie że najważniejszą sprawą jest utrzymanie klientów którzy się reklamują.
  Brak ciekawych artukułów,felietonów, portal typu anonse.
 • prosty_rogal
  Można rozpocząć ten weekend już w Tłusty Czwartek a zakończyć w Dzień Kobiet.
  Czemu nie!?

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę