Wyjątkowy weekend

Skomentuj (6)

Przed nami wyjątkowy weekend łączący w sobie dwa święta – Dzień Kobiet i Ostatki. Nie masz jeszcze żadnych planów? Przyjeżdżaj do Kazimierza Dolnego!

W tym roku 8 marca to nie tylko Dzień Kobiet, ale również Ostatki. A w zawiązku z tym, że to podwójne święto wypada we wtorek, większość z nas obchodzić je będzie w najbliższy weekend: 5 – 6 marca. W tym terminie organizowane są też imprezy ostatkowe oraz przygotowywane specjalne oferty dla kobiet. W Kazimierzu Dolnym atrakcji nie zabraknie na pewno.

 

Dzień Kobiet obchodzić można na różne sposoby, jednak coraz większą popularnością cieszą się wyjazdy do SPA czy też różne inne miejsca, w których zapominamy o smutkach dnia codziennego. Wyjechać można z drugą połówką lub też z koleżankami czy też mamą, siostrą, babcią… Wybór należy do nas. 

 

Villa Bohema zaprasza wszystkie Panie  na relaksacyjne spotkanie w oazie SPA połączone z wieczornym party na basenie.

 

Hotel Zajazd Piastowski zachęca wszystkich do wzięcia udziału w imprezie ostatkowej, która odbędzie się w sobotę, 5 marca w Klubie nocnym "Baszta". Start o godzinie 20.00. W tym samym czasie w Knajpie u Fryzjera rozpocznie się koncert: U Fryzjera Muzyka Etniczna - Čači Vorba.

 

W sobotę 5 marca, w samo południe odbędą się na Stacji Narciarskiej Kazimierz II zawody w narciarstwie alepjskim. Na uczestników czekają puchary i dyplomy oraz nagrody niespodzianki. Godzinę wcześniej - 11.00 - rozpocznie się akcja: Bezpieczny Stok w Rąblowie. Podczas akcji obecne będą ratowniczki GOPR. Zostanie również pokazana symulacja w czasie wypadku na stoku przygotowaną przez ratowników TOPR!

 

W sobotnie popołudnie, o godz. 16.00, w Galerii Pod 8ką odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Macieja Falińskiego "Pamiętniki".

 

Natomiast w niedzielę, o godz. 10.30 w kazimierskiej Farze odbędą się uroczystości związane z rocznicą zamordowania mjr Hieronima Dekutowskiego-Zapory.

 

Z okazji imienin Kazimierza Dolnego studenci Kolegium Sztuk Pięknych w Kazimierzu Dolnym zapraszają na przedstawienie "Królowa Śniegu" w sobotę 5 marca o godz. 20.00, a słuchacze podyplomowych studiów fotografii na swoją wystawę dyplomową w niedzielę 6 marca o godz. 11.00. Wstęp wolny - sale Kolegium - ul.Nadwiślańska 9

 

Przez cały weekend trwa:

 

 

Zobacz również:

 

 

Proponowane noclegi:

 

 

Idealne miejsce na kolację:

 

Skomentuj


Dodane komentarze (6)

 • Iza
  Zobacz, jak odchodzi Królowa Śniegu - w Kolegium Sztuk Pieknych. Czy o tym będzie przedstawienie "Królowa Śniegu", które przygotowali studenci z okazji imienin Kazimierza Dolnego?
 • kazimierzanka
  do Glejta - tak mam wielką KWATERĘ, o którą dbam. Jestem kazimierzanką. Robię wszystko, aby moi Goście czuli się wyjątkowo, proponuję Im różne ciekawe miejsca w Kazimierzu i to co mogą zobaczyć, przeżyć w Kazimierzu, zwiedzić...
  Ponadto mam interesującą pracę i wiele zainteresowań, i cała jestem happy;) Czego i Tobie życzę. Moja skromna rada - weź się do roboty, nie narzekaj i nie "zaglądaj" do mojego konta, bo nie Ty zapracowałeś na jego stan. W końcu chyba jesteś facetem?
  A tak na marginesie uważam, że ten portal robi najlepszą reklamę Miasteczku. Jest po prostu dobry i tyle!!!
 • Glejt
  No i widzisz Jerzy, taka to "rodowita kazimierzanka" się zaprezentowała... Pewnie ma kwaterę i ślini się tylko do tych co jej konto zasilają a ty odważyłeś się napisać coś nie po jej myśli i już cię opluwać zaczyna. Musi być chyba w niezłej depresji że taką reklamę uprawia.
 • kazimierzanka
  A co wyjątkowego jest w Twoim komentarzu? Nierzetelność? Zawiść?
  Napisz coś sensownego chętnie przeczytam podyskutuję.
  A wszystkim, którzy będą gościć w Miasteczku życzę miłego pobytu i na pewno każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie (dobrą kuchnię, noclegi spacery ciekawymi trasami, zabytki, wystawy, przejażdżki konne,jeepami i wiele wiele atrakcji dla "ciała i ducha"
  Ciekawe artykuły i felietony znajdziesz nie tylko w Gazecie Wyborczej, w Polityce, Naszym Dzienniku ale w wielu, wielu innych . Miłej lektury!
 • Jerzy
  Co w tym weekendzie jest takiego wyjątkowego, zauważyłem że ten portal ostatnio pisze tylko o weekendach i wolnych pokojach. Mam wrażenie że najważniejszą sprawą jest utrzymanie klientów którzy się reklamują.
  Brak ciekawych artukułów,felietonów, portal typu anonse.
 • prosty_rogal
  Można rozpocząć ten weekend już w Tłusty Czwartek a zakończyć w Dzień Kobiet.
  Czemu nie!?

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę