Zmaluj coś w Kazimierzu

Skomentuj (2)

Nie masz pomysłu na to, jak spędzić czas w Kazimierzu? Tu Twój czas może minąć aktywnie i twórczo. Wystarczy wziąć udział w warsztatach artystycznych pt. „Zmaluj coś w Kazimierzu”.

„Zmaluj coś w Kazimierzu” to warsztaty artystyczne skierowane zarówno do dorosłych, jak i do dzieci czy młodzieży.

- Warsztaty te kierowane są zarówno do nowicjuszy, którzy chcieliby stanąć przy sztaludze i odkryć swoje talenty i zdolności oraz do tych osób, dla których działalność plastyczna nie stanowi tajemnicy a chcieliby rozwinąć swoje hobby - zapowiadają organizatorzy. - Kazimierz, ze swoimi krajobrazami i wielką tradycją malarską jest wprost wymarzonym miejscem do tego typu aktywności.
 
Zajęcia pod okiem fachowców odbywają się w formie plenerów we wszystkich porach roku. Jeśli pogoda dopisuje, uczestnicy warsztatów przebywają głównie w pięknej scenerii Kazimierza Dolnego oraz okolic. Jednak w przypadku niesprzyjającej aury, zajęcia odbywają się w sali warsztatowej w Domu Góreckich przy ul. Kwaskowa Góra 19. Uczestnicy od organizatorów warsztatów otrzymują potrzebne materiały - sztalugi, farby, pędzle, mogą więc wypróbować różne techniki plastyczne – olejne, akwarele, pastele, rysunek. Co ważne, wykonane przez siebie prace uczestnicy zabierają ze sobą, jako oryginalną pamiątkę z Kazimierza.
 
- Organizujemy imprezy integracyjne dla firm – stawiamy na dobrą zabawę z wykorzystaniem różnych technik plastycznych w atmosferze twórczej współpracy zespołu – piszą organizatorzy.

Turystów odwiedzających Kazimierz Dom Góreckich zaprasza także na warsztaty „Plecie się w Kazimierzu”, dające możliwość poznania innej wielkiej rękodzielniczej tradycji kazimierskiej – wikliniarstwa.
 
Zapisy – tel.  663-643-451.


Fot. Organizatorzy warsztatów

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • Aneta
    Fantastyczny pomysł ;):):) Brawo dla pomysłodawcy!
  • zuzka
    Niezły pomysł, szkoda tylko, że brakuje mi talentu plastycznego. A mam za mało odwagi, żeby prezentować swoje mizerne umiejętności na forum... Czy są w planach warsztaty z jakiegoś innego zakresu?

Mapa

Warsztaty, kursy, szkolenia

ZMALUJ COŚ W KAZIMIERZU - warsztaty artystyczne


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę