Aktualności dla "warsztaty artystyczne"

Warsztaty archeologiczne, artystyczne, przyrodnicze oraz literackie dla dzieci i młodzieży znalazły się w specjalnej ofercie przygotowanej przez Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym na okres wakacji. Pierwsze zajęcia odbędą się już w przyszłym tygodniu.

Nie masz pomysłu na to, jak spędzić czas w Kazimierzu? Tu Twój czas może minąć aktywnie i twórczo. Wystarczy wziąć udział w warsztatach artystycznych pt. „Zmaluj coś w Kazimierzu”.

"Robić historię"

Przyzwyczailiśmy się, że historię poznajemy przede wszystkim ze źródeł pisanych. Ostatnio modne jest też zachowywanie przeszłości w formie mówionej. - Historia może też być robiona – twierdzą pomysłodawcy projektu Gwoździec Re!konstrukcja. Co to znaczy „robić historię”?

Weekend w okolicy 8 marca w Kazimierzu upłynie pod znakiem pierwiastka żeńskiego. Cykl przygotowanych specjalnie z okazji 8 marca wydarzeń artystycznych, spotkań i warsztatów określono mianem „Kazimierz bywa kobietą”. Jaka jest ta kobieca twarz Miasteczka? Zmiany w programie.

"Jędrzejówka" Marii i Andrzeja Saranów z Rzeczycy i "Zagrodowa Osada” w Uściążu Renaty Karow to pochodzący z okolic Kazimierza Dolnego zwycięzcy III edycji konkursu na najciekawszą ofertę agroturystyczną w regionie lubelskim.

Pokaż stopkę