Aktualności dla "Popołudnie ze śliwką"

Dokąd prowadzi Stara Droga? Tym razem na utrzymane w klimatach kazimiersko – łemkowskich Popołudnie ze Śliwką w ramach 7. Edycji Pardes Festival. Było ciekawie i smacznie.

Popołudnie ze Śliwką jest stałym punktem programu Pardes Festival. Nie mogło więc zabraknąć tego wydarzenia podczas tegorocznej edycji.

Fundacja Spichlerz Kultury zaprasza od 22 do 26 sierpnia 2018 na szóstą edycję  Pardes Festival. Bogactwo kulturowe Kazimierza Dolnego, uroda Miasteczka i jego genius loci czynią je lokalizacją wprost idealną na spotkania z kulturą żydowską.

Fundacja Spichlerz Kultury zaprasza na Pardes Festival - Spotkania z Kulturą Żydowską. Początek już dzisiaj - we wtorek 16 sierpnia.

Również tego roku smak i zapach śliwki towarzyszy Pardes Festival. Już po raz kolejny w klimatycznym Pensjonacie Folwark Walencja odbędzie się Popołudnie ze Śliwką, czyli cykl spotkań nawiązujących do historii sadów śliwkowych w Kazimierzu Dolnym i na Lubelszczyźnie, tradycji wędzenia śliwek oraz handlu wędzonymi śliwkami prowadzonego przez kupców żydowskich.

Przedstawiamy program drugiego dnia festiwalowego. 19 sierpnia w środę, czyli w drugi dzień Pardes Festival organizatorzy zapraszają na spotkania ze sztuką, architekturą i na długie smakowite Popołudnie ze Śliwką w Pensjonacie Folwark Walencja.

Pokaż stopkę