Aktualności dla "kajaki kazimierz"

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników spływów kajakowych Chodelką. W najbliższych miesiącach zrealizowany zostanie tzw. „projekt kajakowy”, dzięki któremu przy rzece pojawi się odpowiednia infrastruktura.

Robert Tomalski samotnie płynie kajakiem w górę Wisły. Swoją wyprawę rozpoczął pół miesiąca temu w Zatoce Gdańskiej, zawinął także do kazimierskiego portu.

Blisko 180 osób spłynęło Wisłą od Kępy Choteckiej do Kazimierza w ramach imprezy „Odkryj Wisłę”. Ci, którzy bali się tej rzeki, przekonali się, że nie taki diabeł straszny, jak go malują.

Kazimierz i Wisła są od początku istnienia Miasteczka nierozerwalnie ze sobą związane, chociaż zdawać by się mogło, że w ostatnim czasie ta więź trochę się rozluźniła. Czy to się może zmienić? W najbliższą sobotę 21 lipca zapraszamy na spływ kajakowo – pontonowy na odcinku Kępa Chotecka - Kazimierz Dolny. To tylko jedna z atrakcji imprezy „Odkryj Wisłę”.

Zapraszamy na kajaki

Wrzesień tego roku jest ciepły i słoneczny. To ostatnia okazja, by skorzystać z uroków czynnego wypoczynku nad wodą. Polecamy spływ kajakami po Chodelce.

Pokaż stopkę