Aktualności dla "handel w Kazimierzu"

Tu można było kupić wszystko – biżuterię, obrusy, odzież czy antyki. Mały Rynek w weekendy przyciągał w weekendy tłumy kupujących, oglądających. Teraz ten bazar rozmaitości ukrytych pod prowizorycznymi namiotami i parasolami przechodzi do historii.  Jak będzie wyglądał Mały Rynek w tym sezonie?
To już ustalone. Zmieni się wygląd handlu na Małym Rynku. Jak to będzie wyglądało?
Po raz kolejny na obrady radnych powraca temat handlu na ulicy Nadwiślańskiej. Zdania są mocno podzielone, a wizje co do wyglądu ulicy różnorodne. Jaka przyszłość czeka Nadwiślańską?
Nadwiślańska cieszy oczy nowym wyglądem. Odnowiona nawierzchnia, stylizowane latarnie, ławeczki, klomby z kwiatami. Czy wraz z nadejściem sezonu pasaż spacerowy zamieni się w ulicę handlową?
Być może wkrótce zamiast wątpliwej urody namiotów na Małym Rynku pojawią się nowe stoiska. Jest pomysł, który nawiązuje do tradycji dawnych targów w Miasteczku, by miały kształt różnej wielkości i formy drewnianych wozów na kołach.

Brawami mieszkańców zakończyły się obrady VI sesji Rady Miejskiej. Przeszedł projekt uchwały o likwidacji handlu na ulicy Nadwiślańskiej.

Wydawać by się mogło, że zarówno mieszkańcy, jak i radni czy burmistrz, chcą tego samego – uporządkowania handlu w mieście. Jednak na dobrych chęciach się kończy, bo jak dotąd żadna konkretna decyzja nie została podjęta.

Co z tym handlem?

Czy na ulicy Nadwiślańskiej powinien odbywać się handel? Jak on powinien wyglądać? Zastanawiają się nad tym zarówno kazimierscy radni, jak i mieszkańcy Miasteczka. Wszystko wskazuje jednak na to, że nadchodzi czas zmian.

Temat handlu na ulicy Nadwiślańskiej znów powraca. Nie może być jednak inaczej, skoro decyzja w tej sprawie nadal nie zapadła. A sezon letni tuż tuż.

Wraz z nadejściem wiosny, w Kazimierzu Dolnym pojawią się zmiany dotyczące sposobu rozliczania opłaty targowej. Po raz kolejny także radni będą debatować na temat handlu na ulicy Nadwiślańskiej.

Trwa 43. sesja Rady Miejskiej. Ważą się losy budowanej szkoły. Dotychczasowemu wykonawcy gmina wypowiedziała umowę.

Pokaż stopkę