Aktualności dla "co robić w kazimierzu dolnym"

Co można robić w najbliższy weekend w Kazimierzu Dolnym? Sprawdź najnowsze zestawienie nadchodzących imprez i wydarzeń kulturalnych w naszym mieście.
Zbliża się długo wyczekiwany weekend czerwcowy. Spędzacie go w naszym mieście? Zobaczcie, co będzie się działo w tym czasie.
Życie kulturalne powoli wraca do normy. Widać to również w Kazimierzu, gdzie można już korzystać z części atrakcji. Jeśli zastanawiasz się, co robić w naszym mieście w najbliższy weekend, zajrzyj do poniższego zestawienia najważniejszych imprez i innych wydarzeń.
Zanim ruszą wielkie imprezy masowe, warto zajrzeć pod podszewkę Kazimierza i usłyszeć, co w trawie piszczy. A potem - jak śpiewa Leszek Długosz - "na rynku usiąść w Kazimierzu" i przy kawie przyjrzeć się ludziom. Kazimierz zaprasza.
Już można korzystać – na specjalnych jednak warunkach – z restauracji i kawiarni, a także z przykawiarnianych ogródków. Ruszają też pierwsze wystawy i koncerty. Kazimierz na Ciebie czeka!
W najbliższy weekend zapraszamy do Kazimierza Dolnego. Niżej znajdziesz najnowsze zestawienie imprez i wydarzeń kulturalnych, które będą organizowane w naszym mieście.
Przed nami weekend! Warto spędzić go w urokliwym otoczeniu Kazimierza Dolnego.
Zapraszamy na weekend do Kazimierza Dolnego! Z naszego najnowszego zestawienia dowiesz się, co będzie się działo w mieście.
W najbliższy piątek obchodzimy walentynki, zapraszamy więc do jednego z najbardziej romantycznych polskich miast na wspaniały weekend we dwoje. Jak zwykle przygotowaliśmy zestawienie imprez i innych wydarzeń, które będą organizowane 14 lutego i w kolejne dni.
Co będzie się działo w najbliższy weekend w naszym mieście? Dowiecie się tego z naszego najnowszego zestawienia imprez i wydarzeń kulturalnych.
Zapraszamy na weekend do Kazimierza Dolnego. Z poniższego zestawienia dowiecie się, co będzie się działo w tym czasie w naszym mieście.
Jeszcze nie wiesz, jak spędzić najbliższy weekend? Zapraszamy do Kazimierza Dolnego – z poniższego zestawienia dowiesz się, co będzie się działo w naszym mieście.
Czy już zaplanowaliście najbliższy styczniowy weekend? Zapraszamy do naszego pięknego miasteczka – z najnowszego zestawienia imprez i wydarzeń kulturalnych dowiecie się, co można w tym czasie robić w Kazimierzu Dolnym.
Przed nami ostatni weekend roku 2019. Jak możemy spędzić go w Miasteczku?

Podczas przedświątecznej gorączki warto chwilę odetchnąć – najlepiej zrobić w Kazimierzu! Warto spędzić w naszym mieście choć kilka godzin, gwarantujemy, że miną one jak mgnienie oka. Niżej znajduje się program wydarzeń na najbliższy weekend.

Czy już zaplanowałeś najbliższy weekend? Zapraszamy do naszego pięknego miasta! Niżej znajdziesz informacje o planowanych wydarzeniach kulturalnych oraz imprezach.

Przed nami kolejny weekend! Sprawdź, co w wolnym czasie można robić w Kazimierzu Dolnym. W naszym mieście będzie się sporo działo.

Jeśli andrzejkowy weekend chcesz spędzić poza domem, pomyśl o przyjeździe do Kazimierza Dolnego. Z poniższego zestawienia dowiesz się, co będzie się działo w tym czasie w naszym mieście.

Jak spędzić nadchodzący weekend? Zapraszamy do urokliwego Kazimierza!

Zbliża się weekend i jak co tydzień zapraszamy cię do naszego miasta. Zobacz, co będzie się działo w Kazimierzu Dolnym podczas najbliższych wolnych dni.

Pokaż stopkę