Znowu o narkotykach

Skomentuj (7)

Nawet 10 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Kazimierza Dolnego, u którego wczoraj policja zabezpieczyła narkotyki.

Puławscy policjanci podczas kontroli drogowej zabezpieczyli u kierującego mazdą 40 - letniego mieszkańca Kazimierza Dolnego 7 porcji dilerskich amfetaminy. Kolejne 47 porcji znaleziono w piwnicy jego domu. W sumie zabezpieczono 27 gram narkotyku.

- Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Policjanci sprawdzają, czy nie trudnił się sprzedażą narkotyków. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności – mówi podkom. Marcin Koper, rzecznik puławskiej policji.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (7)

 • pijany znad Grodarza
  Do wiadomosci @ Tomka
  "Na podstawie art. 62 ustawy z dnia 21 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii karalny jest każdy wypadek posiadania środka odurzającego lub substancji psychotropowej „wbrew przepisom ustawy”, a więc w celu dalszej sprzedaży lub udzielenia ich innej osobie, jak i w celu samodzielnego zażycia - czy to za jakiś czas czy niezwłocznie, jeżeli sprawca posiada środek odurzający lub substancję psychotropową w ilości pozwalającej na co najmniej jednorazowe użycie, w dawce dla nich charakterystycznej, zdolnej wywołać u człowieka inny niż medyczny skutek” (I KZP 22/09 Biuletyn SN 2009/10)." Jest cosik o reklamie ?
 • Tomek
  Za reklamę narkotyków grozi kryminał. To dlaczego prokuratura nie ściga z urzędu Palikota i Rozenka?
 • Kama
  kto to? Kto?
 • ciekawa
  kto to zana hause ;- )
 • kazimierzanka
  A o zana hause portalik nabrał wody w usta hahahahaaaaa
 • SubZeroIS
  Było, jest i będzie...
  Policja ma układy z dilerami, czasem jednak trzeba zabłysnąć, żeby być wiarygodnym w oczach obywateli.Tyle w temacie...
 • obserwator
  Redakcjo,nie siej popeliny.Zajmijcie się tematami poważnymi.
  Sensacja i kultura ha ha

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę