Złote krople w Korzeniowym Dole (video)

Odwiedzający w sobotę Korzeniowy Dół mieli okazję posłuchać na żywo piosenki „Możesz wszystko” w wykonaniu zespołu Tabb & Sound'N'Grace. Ale to nie był koncert dla publiczności.

Wśród lessowych ścian Korzeniowego Dołu nagrywano teledysk promujący nową polską bajkę animowaną „Złote krople”, którą na ekranach kin zobaczymy już po wakacjach. Jej mali bohaterowie spotykają się z czarownicą, stawiają czoła szalonemu królowi, pokonują piratów, a wszystko po to, by uratować chorą mamę. Przewijająca się w czasie „Złotych kropli” dynamiczna piosenka „Możesz wszystko” podkreśla energię i siłę dzieci w walce o realizację ich marzenia.

- Ty możesz wszystko, możesz wszystko, gdy bardzo tego chcesz, dziś zmienisz przyszłość, mienisz wszystko, bo bardzo tego chcesz – optymistyczne słowa refrenu piosenki „Możesz wszystko” odbijały się od ścian kazimierskiego wąwozu przed obiektywami kamer...

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę