Zion Train z Wielkiej Brytanii

Skomentuj (8)

zobacz więcej (7)

Koncert Zion Train w Klubie Festiwalowym w poniedziałek 2 sierpnia stanowił zwieńczenie ich kolejnej już trasy koncertowej po Polsce. Muzycy twierdzą, że muzyka jest siłą magiczną - potrafi pomagać i goi wszelkie rany.
W swojej twórczości łączą wszystkie rodzaje muzyki – reggae i punk - przy których wyrośli, żyjąc w społeczeństwie wielokulturowym.

Wierzą, że ludzie zbliżają się do siebie dzięki mieszaniu się kultur, przez poznawanie kultur innych ludzi. Są zespołem zdecydowanie antyrasistowskim, czemu dali wyraz biorąc udział w nagraniu składanki "Jedna rasa - ludzka rasa" w ramach akcji "Muzyka Przeciwko Rasizmowi".

Na koncercie w przy Dworku Michalaków bawiły się tłumy – znaczy to że treści propagowane przez zespół nie są obce i polskiej publiczności.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2023. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę