Trawnik w Kazimierzu

Skomentuj (1)
We wtorek wieczorem w Klubie Festiwalowym z tyłu Dworku Michalaków wystąpił warszawski (z akcentem kazimierskim) zespół Trawnik reprezentujący – jak to określają niektórzy – folklor miejski nowego typu.
Koncert rozpoczął się z półgodzinnym opóźnieniem, ale to nie przeszkadzało klubowej publiczności - część sączyła piwko w namiocie, a część – gdy tylko zaczął się koncert – oddała się muzyce całkowicie – pląsając przed sceną. Wśród zebranych przeważała młodzież – ale wciąż dochodzili nowi fani w różnym wieku – nic dziwnego jeżeli weźmie się pod uwagę fakt, że historia zespołu datuje się od 1979. W składzie zespołu gra pochodzący z Kazimierza Serge Odorowski.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2023? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2023.
Pokaż stopkę