Zion Train z Wielkiej Brytanii

Skomentuj (8)

zobacz więcej (7)

Koncert Zion Train w Klubie Festiwalowym w poniedziałek 2 sierpnia stanowił zwieńczenie ich kolejnej już trasy koncertowej po Polsce. Muzycy twierdzą, że muzyka jest siłą magiczną - potrafi pomagać i goi wszelkie rany.
W swojej twórczości łączą wszystkie rodzaje muzyki – reggae i punk - przy których wyrośli, żyjąc w społeczeństwie wielokulturowym.

Wierzą, że ludzie zbliżają się do siebie dzięki mieszaniu się kultur, przez poznawanie kultur innych ludzi. Są zespołem zdecydowanie antyrasistowskim, czemu dali wyraz biorąc udział w nagraniu składanki "Jedna rasa - ludzka rasa" w ramach akcji "Muzyka Przeciwko Rasizmowi".

Na koncercie w przy Dworku Michalaków bawiły się tłumy – znaczy to że treści propagowane przez zespół nie są obce i polskiej publiczności.

Skomentuj


Dodane komentarze (8)

 • emka (gość)
  zgadzam sie bez dwoch zdan z BORISem. niesamowite pzrezycie, szkoda tylko, ze zdjec tak malutko....choc sa na prawde calkiem niezle i mozna sie na nich odnalezc, gratuluje! i, jesli to mozliwe, czekam na wiecej. pozdrawiam!!!
 • Kamil Ruciński (red.)
  już zmienione - kliknięcie na powiększone zdjęcie nie powoduje jego zamknięcia i można wybrać "zapisz obraz jako"
 • BORIS
  Panie kamilu!! Jako stalemu bywalcowi i WIELKIEMU MILOSNIKOWI portalu ;) nie wypada mi tego pisac, ale Pawel ma racje. W zaden sposob nie da sie sciagnac tych zdjec, choc mnie ten problem nie dotyczy...bo ja je robilem :>
 • Kamil Ruciński (red.)
  wg mnie zdjęcia ściągają się poprawnie, napisz na webmaster@kazimierzdolny.pl w czym problem
 • Paweł (gość)
  Czesc tych zdjec nie mozna w zaden sposób ściągnąć. Byłem na tym koncercie i bardzo by mi zależało na zdjęciach. Jeśli ktoś je posiada i mógłby przesłać odbitki(oczywiście zapłacę) to proszę o kontakt:
  888865965
 • aoife (gość)
  zgadzam sie z Borysem! koncert był fenomenalny a i to za mało powiedziane...
 • BlumeR (gość)
  ... napisać powiedzieć usłyszeć ... trudno to wyrazić co wydarzyło się owego dnia w KAzimierzu Dolnymnad Wisłą ... taK Tak (...) ... miłość szczęście radość zjednoczenie i jak śpiewła wokalistka " jedna rasa " ... wszyscy walczymy o to samo, pragniemy jednego, łączymy sie w muzyce dąrząc do doskonałości chcąc odjechać (z) Pociagiem Do Syjonu .... co więcej ... świetne przesłanie jakiego potrzebowałem Ja i patrząc na twarze osób imprezujących wsłuchanych w hipnotyczne teksty, wiere że oni tesz pragneli Tego ... wszystko zostało zaspokojone a długość koncertu zrekompensowała nasze zachcianki , 2 bisy ... Tonite' forever We Unite ... " Let's pray for Zion Train "
 • BORIS
  Zdecydowanie "PERELKA" tegorocznego Lata Filmow. Szkoda ze tak niedoceniona. Great Concert!!

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę