"Zielony Pierścień" - spotkanie założycielskie

3 stycznia 2008 r. o godz. 16.00 w Sali Widowiskowej Nałęczowskiego Ośrodka Kultury w Nałęczowie odbędzie się zebranie założycielskie Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień”.
Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” umożliwia wykorzystanie funduszy europejskich dostępnych ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 oś Leader.

W związku z powyższym burmistrz Kazimierza Dolnego Grzegorz Dunia zaprasza mieszkańców, podmioty gospodarcze oraz organizacje pozarządowe z terenu gminy Kazimierz Dolny do wzięcia udziału w w/w spotkaniu i wstąpienia do Lokalnej Grupy Działania.

Szczegółowych informacji udziela Referat Działalności Gospodarczej, Inwestycji i Funduszy Europejskich Urzędu Miasta Kazimierz Dolny tel. 081 881-02-12.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę