"Zielony Pierścień" - spotkanie założycielskie

3 stycznia 2008 r. o godz. 16.00 w Sali Widowiskowej Nałęczowskiego Ośrodka Kultury w Nałęczowie odbędzie się zebranie założycielskie Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień”.
Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” umożliwia wykorzystanie funduszy europejskich dostępnych ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 oś Leader.

W związku z powyższym burmistrz Kazimierza Dolnego Grzegorz Dunia zaprasza mieszkańców, podmioty gospodarcze oraz organizacje pozarządowe z terenu gminy Kazimierz Dolny do wzięcia udziału w w/w spotkaniu i wstąpienia do Lokalnej Grupy Działania.

Szczegółowych informacji udziela Referat Działalności Gospodarczej, Inwestycji i Funduszy Europejskich Urzędu Miasta Kazimierz Dolny tel. 081 881-02-12.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę