Zbadaj swoją tarczycę

Skomentuj (7)

Skorzystaj z możliwości bezpłatnych badań tarczycy i omówienia ich wyników przez wybitnych specjalistów – endokrynologów. Badania te odbędą się w Kazimierzu Dolnym w ramach konferencji „XI Kurs Kształcenia Ustawicznego z Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Metabolicznych”.

W ramach konferencji naukowo – szkoleniowej „XI Kurs Kształcenia Ustawicznego z Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Metabolicznych” w Kazimierzu odbędą się z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu medycznego badania USG tarczycy oraz konsultacje po ich przeprowadzeniu. Badania te przeprowadzą wybitni profesorowie i doktorzy specjalizujący się w dziedzinie endokrynologii między innymi z Kliniki Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami UM we Wrocławiu czy Kliniki Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych UM w Poznaniu.

Badania zaplanowano na 24 i 25 października w hotelu Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym ul. Puławska 86.


Przewidziano 5 grup po 12 pacjentów:

Czwartek, 24 października

Grupa I – 15.30-17.00
Grupa II – 17.15-18.45

Piątek, 25 października

Grupa III – 14.30-16.00
Grupa IV – 16.10-17.40
Grupa V – 17.50-19.20

Aby wziąć udział w badaniu należy
na adres: michal.kramarz@symposion.pl przesłać zgłoszenie z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu kontaktowego, na który wysłane zostaną szczegółowe informacje dotyczące badania i terminu.

Badania oraz konsultacje są bezpłatne.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (7)

 • E E
  Oczywiście zgadzam się z tym, że wizyta kosztuje mniej niż kwota, którą wpłaca się do ZUS-u. Na to jednak nie mamy wpływu. Bardzo drogo znaczy od 120 zł, a dla osoby która ma bardzo niską rentę lub emeryturę z której musi dokonać opłat, wykupić leki itp jest to duża suma pieniędzy. Badania zaproponowane w ramach Kursu wykonywane będą przez wykwalifikowaną kadrę a konsultacje przeprowadzane przez profesorów do których trudno się dostać na wizytę. Cóż jak to mówią ile osób tyle opinii nikogo nie mam zamiaru przekonywać nie podoba mi się jednak taki tok myślenia. Jeżeli można sobie na wzajem pomóc to czemu nie?
 • szok
  Puławy to nie cały świat ,wizyta kosztuje tysiące razy mniej niż pieniądze wyrzucone jak w błoto do ZUSu na tą składkę .Bardzo drogo to znaczy ile? sto złotych ?bez kolejki i nerwów to za darmo.W Puławach przyjmuja endokrynolodzy prywatnie bez problemu, to raptem 20 minut jazdy z Kazimierza .Mam za dużo lat aby się ''łapać'' jak dziecko na reklamy ''darmochy''.Sprawa jest jasna ,jest szkolenie potrzeba ''żywego mięsa'' nikt tu niczego nie robi bezinteresownie.Ci kursanci w końcu muszą na kimś się uczyć prawda?EE jak chcą się na Tobie uczyć to niech Ci zapłacą ha ha ha
 • E E
  Myślę, że Państwo zdrowo przesadzają. "Testowanie", "królik doświadczalny" tak mogą napisać tylko osoby, które nie mają problemów z tarczycą. W Puławach nie ma endokrynologa, który przyjmował by na NFZ wizyta jest bardzo droga za USG płaci się dodatkowo. Moim zdaniem na prawdę warto skorzystać z wyżej wymienionej propozycji.
 • szok
  Tak normalnie Gosia to idziesz na USG prywatnie i nikt ci nie karze siedzieć godzinami czy tygodniami w poczekalni.
  Tutaj sprawa jest jasna ,jest szkolenie ,pisze jak byk .Przyjadą lekarze i sprzęt , trzeba mieć tylko królika doświadczalnego za darmo .
 • Gosia
  Myślę , że warto skorzystać z takiego badania. tak normalnie, to trzeba iść i w gąszczu załatwiania np. USg nabawić się nerwicy i uczulenia na "służbę zdrowia". Tu zapraszają i traktują człowieka jako człowieka, obojętnie jakie pobudki za tym się kryją.
 • pijany znad Grodarza
  No i @ Mieszkaniec napisał: TESTOWANIE. brr.
  Z kolei wypowiada się w kwestii TARCZYCY niezwykle fachowo: "guzkowatość, niedoczynność , gruczoł"
  Może coś z egzystencji na tym łez padole?. Będzie lepiej?.
 • Mieszkaniec
  Jest to znakomite okazja dla osób ze zmianami guzkowatymi w nad-, lub niedoczynności gruczołu tarczowego.Należy pamiętać by zabrać ze sobą dotychczasową dokumentację, a zwłaszcza poprzednie badanie USG(dla porównania).Jak poważnie zostaną potraktowani pacjenci trudno powiedzieć. Dla mnie jest to testowanie aparatów USG na chorych, ale mimo wszystko warto skorzystać!

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2022 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę