Zasypało, zawiało

Skomentuj (3)

zobacz więcej (17)

Oczekiwaliśmy wprawdzie zmiany pogody, ale mimo wszystko nie takiej, nie takiej!

Ja wiem, że – sorry taki mamy klimat, ale bez przesady – nie aż taki, by z samego rana w poniedziałek witała człowieka w Miasteczku zimowa zawierucha! Wyglądało to tak, jakby Pani Zima we własnej postaci zstąpiła na ziemię w Kazimierzu i to na samym Rynku – bo to tu właśnie było najbardziej biało – wietrznie.   A kiedy zadymka ustała, śniegu okazało się o wiele mniej, niż można by się było spodziewać. Za to na peryferiach było go wystarczająco dużo, by się zachwycić, zwłaszcza kiedy się okazało, że jesteśmy tu pierwsi – śnieg okrył miłościwie białą pierzynką ślady tych, którzy zachwycali się tutaj przede mną, dając poczucie unikalności wrażeń. Ech!..

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

  • krzysztof
    Aniu piękny klimat tych Twoich zdjęć. Pewnie cudnie się też oddychało :) podpowiadam aby zwrócić na to uwagę, a jeszcze jak nartki człapo-biegające podepniemy... ech zima, zima....
  • z Gór
    Uroczo jest, ekspresyjnie to zwłaszcza wtedy jak ślizgiem jadę przez Góry i obdarzam "ciepłymi" słowami naszych włodarzy bo znów ich zima zaskoczyła a ja nie wiem czy z drogi zaraz nie wylecę bo lód okrutny.
  • Sułek
    Aniu, jak uroczo i ekspresyjnie...

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2022! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2022. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę