Zaprojektuj logo! Pomóż!

Skomentuj (3)

zobacz więcej (6)

Wierząc, że znak logo ułatwi zaistnienie w społecznej świadomości w jakże medialnym dziś świecie, członkowie Kazimierskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego pod wezwaniem św. Anny ponawiają swą prośbę do ludzi dobrej woli o pomoc i nieodpłatne zaprojektowanie znaku logo dla organizacji.

W dość niespodziewany sposób dobiegł końca ogłoszony w marcu na łamach Kazimierskiego Portalu Internetowego konkurs na logo Kazimierskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego pod wezwaniem św. Anny. Niestety na konkurs nie wpłynęła żadna praca… Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego tak się stało. I może lepiej potraktować je jako retoryczne?

Wierząc, że znak logo ułatwi zaistnienie w społecznej świadomości w jakże medialnym dziś świecie, członkowie Kazimierskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego – pomijając tym razem formę konkursową – ponawiają swą prośbę do ludzi dobrej woli o pomoc i nieodpłatne zaprojektowanie znaku logo dla organizacji.

Stowarzyszenie – mimo niełatwej sytuacji – wciąż stara rozwijać swoją działalność. Systematycznie odbywają się piątkowe spotkania na plebanii.  W różny sposób włączają się nie coraz to nowe osoby z własnymi pomysłami i chęcią do społecznego działania. Niespełna miesiąc temu w gronie członków Stowarzyszenia w ramach wolontariatu pojawiła się Kasia Gurmińska – studentka dziennikarstwa z propozycją dokumentowania spotkań w formie bloga. Teraz możecie Państwo śledzić nasze wspólne poczynania pod adresem: stowarzyszenie-kazimierz.blog.pl W imieniu członków Stowarzyszenia serdecznie zapraszam do lektury.

Ponadto w tegorocznych planach organizacji znajduje się jeszcze m.in. II Piknik Integracyjny z okazji dnia imienin patronki Stowarzyszenia św. Anny, podczas którego odbędzie się kolejna wystawa naszych dokonań artystycznych. To wydarzenie będzie również okazją do wsparcia organizacji datkami, które – na co liczą członkowie stowarzyszenia – przyczynią się do realizacji kolejnego zamierzenia, jakim jest zorganizowanie we wrześniu pielgrzymki osób starszych i niepełnosprawnych do Częstochowy i Łagiewnik.


Tekst: Katarzyna Bączkowska
Zdjęcia: Katarzyna Gurmińska

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę