Zapraszamy na weekend!

Skomentuj (6)

Początek roku, choć ciepły, nie do końca sprzyja naszym oczekiwanim pogodowym. Skoro więc na nartach raczej nie pojeździmy, zapraszamy do Kazimierza. Tu w każdą pogodę można miło spędzić czas.

Sobota, 15 stycznia

 

Godz. 20.00 - U Fryzjera Muzyka Etniczna - Čači Vorba - Knajpa "U FRYZJERA"

 

 

Przez cały weekend, jeśli pogoda pozwoli, zachęcamy wszystkich do spacerów - bliższych i dalszych, w zależności od indywidualnych możliwości. Możemy wybrać się na spacer do Mięćmierza, w nieco dalszą podróż do Podgórza czy też pozwiedzać najważniejsze obiekty w Miasteczku, wybierając spacer po Rynku i jego najbliższych okolicach.

 

Jeśli zmęczy nas długa wędrówka, musimy koniecznie zajść do jakiejś kazimierskiej kawiarenki lub restauracji. Porządny obiad doda nam sił, a gorąca czekolada lub grzane piwno pozwoli się rozgrzać i wyruszyć w dalszą podróż. Na przykład - po kazimierskich galeriach, gdzie znajdziemy przepiękne obrazy, rzeźby i inne drobiazgi idealne na prezenty dla najbliższych. Bo Walentynki i Dzień Kobiet coraz bliżej! :)

 

Przez cały weekend trwać będzie:

 

 

 

Zobacz również:

 

 

 

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (6)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę