Zaginął mieszkaniec Kolonii Rzeczycy

Skomentuj (1)

Zaginął 43 - letni mieszkaniec Kolonii Rzeczyca. Ktokolwiek ma jakieś informacje o zaginionym proszony jest o kontakt z policją.

Do południa w niedzielę strażacy z gminnych ochotniczych straży pożarnych przeczesywali okolice Rzeczycy w poszukiwaniu 43 – letniego mieszkańca Kolonii Rzeczyca, który w sobotę 8 kwietnia około godziny 14:00 wyszedł z domu z psem i nie wrócił na noc. Pies wrócił do gospodarstwa sam około 3:00 nad ranem. Mężczyzna, jak podają strażacy, jest chory na schizofrenię.

Zaginionego ostatnio widziano w sobotę wieczorem w miejscowości Słotwiny, zmierzał w kierunku Karczmisk.

Rysopis: wiek 43 lata, wzrost ok. 160 cm, obfity zarost na twarzy. W chwili zaginięcia ubrany był w strój typu „moro".


Akcja poszukiwawcza, w której w niedzielę brały udział zastępy OSP Rzeczyca, Skowieszynek i Witoszyn, nie przyniosła rezultatów i została zawieszona około południa. Sprawę dalej prowadzi policja.

Wszyscy, którzy znają miejsce przebywania zaginionego lub posiadają jakąkolwiek informację na ten temat, proszeni są o kontakt z puławską policją tel. 997, 81 88 90 210.


Fot. Kuba, OSP Rzeczyca

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • Redakcja
    OSP Rzeczyca na swoim profilu FB informuje, że zaginiony mężczyzna z Rzeczycy został odnaleziony cały i zdrowy.

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę