Zaginął mieszkaniec Kolonii Rzeczycy

Skomentuj (1)

Zaginął 43 - letni mieszkaniec Kolonii Rzeczyca. Ktokolwiek ma jakieś informacje o zaginionym proszony jest o kontakt z policją.

Do południa w niedzielę strażacy z gminnych ochotniczych straży pożarnych przeczesywali okolice Rzeczycy w poszukiwaniu 43 – letniego mieszkańca Kolonii Rzeczyca, który w sobotę 8 kwietnia około godziny 14:00 wyszedł z domu z psem i nie wrócił na noc. Pies wrócił do gospodarstwa sam około 3:00 nad ranem. Mężczyzna, jak podają strażacy, jest chory na schizofrenię.

Zaginionego ostatnio widziano w sobotę wieczorem w miejscowości Słotwiny, zmierzał w kierunku Karczmisk.

Rysopis: wiek 43 lata, wzrost ok. 160 cm, obfity zarost na twarzy. W chwili zaginięcia ubrany był w strój typu „moro".


Akcja poszukiwawcza, w której w niedzielę brały udział zastępy OSP Rzeczyca, Skowieszynek i Witoszyn, nie przyniosła rezultatów i została zawieszona około południa. Sprawę dalej prowadzi policja.

Wszyscy, którzy znają miejsce przebywania zaginionego lub posiadają jakąkolwiek informację na ten temat, proszeni są o kontakt z puławską policją tel. 997, 81 88 90 210.


Fot. Kuba, OSP Rzeczyca

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (1)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2017.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2017.
Pokaż stopkę