Zaginął mieszkaniec Kolonii Rzeczycy

Skomentuj (1)

Zaginął 43 - letni mieszkaniec Kolonii Rzeczyca. Ktokolwiek ma jakieś informacje o zaginionym proszony jest o kontakt z policją.

Do południa w niedzielę strażacy z gminnych ochotniczych straży pożarnych przeczesywali okolice Rzeczycy w poszukiwaniu 43 – letniego mieszkańca Kolonii Rzeczyca, który w sobotę 8 kwietnia około godziny 14:00 wyszedł z domu z psem i nie wrócił na noc. Pies wrócił do gospodarstwa sam około 3:00 nad ranem. Mężczyzna, jak podają strażacy, jest chory na schizofrenię.

Zaginionego ostatnio widziano w sobotę wieczorem w miejscowości Słotwiny, zmierzał w kierunku Karczmisk.

Rysopis: wiek 43 lata, wzrost ok. 160 cm, obfity zarost na twarzy. W chwili zaginięcia ubrany był w strój typu „moro".


Akcja poszukiwawcza, w której w niedzielę brały udział zastępy OSP Rzeczyca, Skowieszynek i Witoszyn, nie przyniosła rezultatów i została zawieszona około południa. Sprawę dalej prowadzi policja.

Wszyscy, którzy znają miejsce przebywania zaginionego lub posiadają jakąkolwiek informację na ten temat, proszeni są o kontakt z puławską policją tel. 997, 81 88 90 210.


Fot. Kuba, OSP Rzeczyca

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • Redakcja
    OSP Rzeczyca na swoim profilu FB informuje, że zaginiony mężczyzna z Rzeczycy został odnaleziony cały i zdrowy.

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę