Zadyma w Siwym Dymie (video)

Skomentuj (3)


Nie może być tu chyba imprezy pod inną nazwą. "Muzyczna zadyma" to wspólny koncert w restauracji Siwy Dym dwóch kapel NeoKlez i Dziady Kazimierskie. Mieszanka iście wybuchowa. Oj, będzie się dymić!

 

Jeszcze przed świętami - w niedzielę 22 grudnia - w podkazimierskim Celejowie odbędzie się wspólny koncert energetycznej klezmerskiej kapeli NeoKlez i nie mniej energetycznych Dziadów Kazimierskich.

- Chcieliśmy zorganizować przedświąteczną imprezę dla Kazimierskiej publiki i nie tylko, w związku z tym, że oba zespoły są bardzo związane z tym miejscem, postanowiliśmy wspólnymi siłami podołać temu wyzwaniu. Będzie czadowo, żywiołowo i radośnie – mówi Stanisław Leszczyński, lider NeoKlez.

Dziady Kazimierskie zagrają i zaśpiewają 17 piosenek koncertowych, w tym te, znane z niedawno wydanej płyty „Kazimiernikejszyn”.

Podczas koncertu będą realizowane zdjęcia do teledysku, promującego nową płytę NeoKlez z gościnnym udziałem Paprodziada.

- W związku z tym, że większość scen ma być reżyserowane, potrzebujemy ludzi chętnych do współpracy przy ich tworzeniu – piszą członkowie Zespołu NeoKlez.

Muzyczną niespodzianką będzie wspólne wykonanie – prawykonanie – utworu NeoKlez, do którego słowa napisał Włodek Dembowski solista Dziadów Kazimierskich.

Po koncercie muzyka DJ Pedro Electro.

Muzyczna zadyma” w restauracji Siwy Dym w Celejowie 22 grudnia o godzinie 19.00. Wstęp: 15 zł – panie, 20 zł – panowie.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

  • Crouch
    @Bonio nie wypowiadaj się lepiej jeżeli nic nie wiesz o Dziadach i ich ekipie gdyz możesz im tylko d... powycierać nigdy nie dojdziesz do tego co oni i nigdy nie będziesz miał okazji nawet zwymiotować w ich towarzystwie więc sorry ale swoją wypowiedzią tylko pokazałeś swój poziom intelektualny.. Pozdrowienia z Kazimierza :)
  • Bonio
    Ja nie mogę, ale czad! Beatles'i, U2, Nirwana i Red Hot Chili Peppers przy tym to jakaś popierdółka. Ruszaj bezmózgowa gimbazo na party stulecia. Albo lepiej, chyba zwymiotować.
  • czarny
    Nareszcie i to taka obsada!

Mapa

Hotele

Restauracja SIWY DYM


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę