Zadyma w Siwym Dymie (video)

Skomentuj (3)


Nie może być tu chyba imprezy pod inną nazwą. "Muzyczna zadyma" to wspólny koncert w restauracji Siwy Dym dwóch kapel NeoKlez i Dziady Kazimierskie. Mieszanka iście wybuchowa. Oj, będzie się dymić!

 

Jeszcze przed świętami - w niedzielę 22 grudnia - w podkazimierskim Celejowie odbędzie się wspólny koncert energetycznej klezmerskiej kapeli NeoKlez i nie mniej energetycznych Dziadów Kazimierskich.

- Chcieliśmy zorganizować przedświąteczną imprezę dla Kazimierskiej publiki i nie tylko, w związku z tym, że oba zespoły są bardzo związane z tym miejscem, postanowiliśmy wspólnymi siłami podołać temu wyzwaniu. Będzie czadowo, żywiołowo i radośnie – mówi Stanisław Leszczyński, lider NeoKlez.

Dziady Kazimierskie zagrają i zaśpiewają 17 piosenek koncertowych, w tym te, znane z niedawno wydanej płyty „Kazimiernikejszyn”.

Podczas koncertu będą realizowane zdjęcia do teledysku, promującego nową płytę NeoKlez z gościnnym udziałem Paprodziada.

- W związku z tym, że większość scen ma być reżyserowane, potrzebujemy ludzi chętnych do współpracy przy ich tworzeniu – piszą członkowie Zespołu NeoKlez.

Muzyczną niespodzianką będzie wspólne wykonanie – prawykonanie – utworu NeoKlez, do którego słowa napisał Włodek Dembowski solista Dziadów Kazimierskich.

Po koncercie muzyka DJ Pedro Electro.

Muzyczna zadyma” w restauracji Siwy Dym w Celejowie 22 grudnia o godzinie 19.00. Wstęp: 15 zł – panie, 20 zł – panowie.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

  • Crouch
    @Bonio nie wypowiadaj się lepiej jeżeli nic nie wiesz o Dziadach i ich ekipie gdyz możesz im tylko d... powycierać nigdy nie dojdziesz do tego co oni i nigdy nie będziesz miał okazji nawet zwymiotować w ich towarzystwie więc sorry ale swoją wypowiedzią tylko pokazałeś swój poziom intelektualny.. Pozdrowienia z Kazimierza :)
  • Bonio
    Ja nie mogę, ale czad! Beatles'i, U2, Nirwana i Red Hot Chili Peppers przy tym to jakaś popierdółka. Ruszaj bezmózgowa gimbazo na party stulecia. Albo lepiej, chyba zwymiotować.
  • czarny
    Nareszcie i to taka obsada!

Mapa

Hotele

Restauracja SIWY DYM


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę