Za Siódmą Górą

Jeśli nie macie jeszcze Państwo planów na wtorkowy wieczór 5 listopada, zapraszamy na niezwykle ciekawy koncert zespołu „Za Siódmą Górą”. Wstęp na to wydarzenie jest wolny.

We wtorek, 5 listopada o godzinie 19.00 w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert zespołu „Za Siódmą Górą”.

- Co prawda, Kazimierskie Inspiracje już dawno się zakończyły, ale na jesienny wieczór 5 listopada mamy jeszcze jedną propozycję koncertową – „Za Siódmą Górą” – piszą organizatorzy z Fundacji Mars, Wenus i Zdrowie. - Muzycy tworzą własne przestrzenie, unikalne, eksperymentalne, niezwykłe, niezapomniane. Wydarzenie to na pewno osłodzi nam ten listopadowy wieczór.

Zespół „Za Siódmą Górą” występuje w pięcioosobowym składzie:

  • Wojciech „Wojcek” Czern - głos, organy Hammonda, fisharmonia, generatory i filtry Bruel & Kjaer, syntezator Synthi A,
  • Robert Niziński - saksofon, klarnet, klarnet basowy, gong,
  • Maciej Rodakowski - saksofon tenorowy, szałamaja,
  • Paweł Romańczuk - bas, fidel, piano, organy
  • Andrzej Załęski - perkusja, instrumenty perkusyjne


- „Za Siódmą Górą” to muzyczny wehikuł przywołany w 1987 roku przez Wojciecha „Wojcka” Czerna, który od początku swojego istnienia manifestuje swą obecność w postaci nagrań, sporadycznych wystąpień, koncertów i okazjonalnych słuchowisk – czytamy w zaproszeniu na koncert.

Zespół „Za Siódmą Górą” wystąpi we wtorek, 5 listopada o godzinie 19.00 w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym, przy ul. Nadwiślańskiej 9. Wstęp na koncert jest wolny.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę