Za Siódmą Górą

Jeśli nie macie jeszcze Państwo planów na wtorkowy wieczór 5 listopada, zapraszamy na niezwykle ciekawy koncert zespołu „Za Siódmą Górą”. Wstęp na to wydarzenie jest wolny.

We wtorek, 5 listopada o godzinie 19.00 w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert zespołu „Za Siódmą Górą”.

- Co prawda, Kazimierskie Inspiracje już dawno się zakończyły, ale na jesienny wieczór 5 listopada mamy jeszcze jedną propozycję koncertową – „Za Siódmą Górą” – piszą organizatorzy z Fundacji Mars, Wenus i Zdrowie. - Muzycy tworzą własne przestrzenie, unikalne, eksperymentalne, niezwykłe, niezapomniane. Wydarzenie to na pewno osłodzi nam ten listopadowy wieczór.

Zespół „Za Siódmą Górą” występuje w pięcioosobowym składzie:

  • Wojciech „Wojcek” Czern - głos, organy Hammonda, fisharmonia, generatory i filtry Bruel & Kjaer, syntezator Synthi A,
  • Robert Niziński - saksofon, klarnet, klarnet basowy, gong,
  • Maciej Rodakowski - saksofon tenorowy, szałamaja,
  • Paweł Romańczuk - bas, fidel, piano, organy
  • Andrzej Załęski - perkusja, instrumenty perkusyjne


- „Za Siódmą Górą” to muzyczny wehikuł przywołany w 1987 roku przez Wojciecha „Wojcka” Czerna, który od początku swojego istnienia manifestuje swą obecność w postaci nagrań, sporadycznych wystąpień, koncertów i okazjonalnych słuchowisk – czytamy w zaproszeniu na koncert.

Zespół „Za Siódmą Górą” wystąpi we wtorek, 5 listopada o godzinie 19.00 w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym, przy ul. Nadwiślańskiej 9. Wstęp na koncert jest wolny.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2022! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2022. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę