Wypadek w Bochotnicy

Zima na drodze nie należy do przyjemności, zwłaszcza gdy jest śnieżnie i ślisko. Taka pogoda była właśnie przyczyną wypadku, do jakiego doszło 7 grudnia w Bochotnicy, gdzie niewiele ponad rok temu zginął młody chłopak.

- Na łuku drogi w godzinach przedpołudniowych 7 grudnia kierująca fordem straciła panowanie nad pojazdem – mówi Marcin Koper oficer prasowy puławskiej policji. – Wpadła w poślizg, wjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z jadącym prawidłowo samochodem marki Mercedes. To był samochód – bus kursowy, którym jechało 6 osób. Na miejscu była karetka i policja. Jeden pas był wyłączony z ruchu. Dwie osoby z lekkimi obrażeniami zostały przewiezione do szpitala na rutynowe badania.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę