Wypadek w Bochotnicy

Zima na drodze nie należy do przyjemności, zwłaszcza gdy jest śnieżnie i ślisko. Taka pogoda była właśnie przyczyną wypadku, do jakiego doszło 7 grudnia w Bochotnicy, gdzie niewiele ponad rok temu zginął młody chłopak.

- Na łuku drogi w godzinach przedpołudniowych 7 grudnia kierująca fordem straciła panowanie nad pojazdem – mówi Marcin Koper oficer prasowy puławskiej policji. – Wpadła w poślizg, wjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z jadącym prawidłowo samochodem marki Mercedes. To był samochód – bus kursowy, którym jechało 6 osób. Na miejscu była karetka i policja. Jeden pas był wyłączony z ruchu. Dwie osoby z lekkimi obrażeniami zostały przewiezione do szpitala na rutynowe badania.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę