Wypadek na stoku w Rąblowie

Skomentuj (9)

Na stoku w Rąblowie doszło do groźnego wypadku. Operator telewizji Polsat w trakcie realizacji programu wpadł pod ratrak.

Do wypadku na wyciągu narciarskim w Rąblowie doszło w środę 1 lutego około godziny jedenastej. Jak podaje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Puławach mł. asp Marcin Koper, w trakcie realizowania materiału do porannego programu Polsat News operator kamery nagrywając z przyklęku pracę ratraka, został wciągnięty pod maszynę.

Nieprzytomnego mężczyznę w stanie ciężkim przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Lublinie. Lekarze określają jego stan jako bardzo poważny. Już wiadomo, że mężczyzna w wyniku wypadku stracił nogę, nie wiadomo, czy uda się uratować drugą. Po przeprowadzeniu najpilniejszych zabiegów zapadną decyzję na temat dalszego leczenia.

Policja na razie nie wypowiada się na temat przyczyn zdarzenia. Wiadomo jedynie, że operator ratraka był trzeźwy.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (9)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2020/2021? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę