Wypadek na stoku w Rąblowie

Skomentuj (9)

Na stoku w Rąblowie doszło do groźnego wypadku. Operator telewizji Polsat w trakcie realizacji programu wpadł pod ratrak.

Do wypadku na wyciągu narciarskim w Rąblowie doszło w środę 1 lutego około godziny jedenastej. Jak podaje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Puławach mł. asp Marcin Koper, w trakcie realizowania materiału do porannego programu Polsat News operator kamery nagrywając z przyklęku pracę ratraka, został wciągnięty pod maszynę.

Nieprzytomnego mężczyznę w stanie ciężkim przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Lublinie. Lekarze określają jego stan jako bardzo poważny. Już wiadomo, że mężczyzna w wyniku wypadku stracił nogę, nie wiadomo, czy uda się uratować drugą. Po przeprowadzeniu najpilniejszych zabiegów zapadną decyzję na temat dalszego leczenia.

Policja na razie nie wypowiada się na temat przyczyn zdarzenia. Wiadomo jedynie, że operator ratraka był trzeźwy.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (9)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2022! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2022. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę