Wypadek na stoku w Rąblowie

Skomentuj (9)

Na stoku w Rąblowie doszło do groźnego wypadku. Operator telewizji Polsat w trakcie realizacji programu wpadł pod ratrak.

Do wypadku na wyciągu narciarskim w Rąblowie doszło w środę 1 lutego około godziny jedenastej. Jak podaje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Puławach mł. asp Marcin Koper, w trakcie realizowania materiału do porannego programu Polsat News operator kamery nagrywając z przyklęku pracę ratraka, został wciągnięty pod maszynę.

Nieprzytomnego mężczyznę w stanie ciężkim przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Lublinie. Lekarze określają jego stan jako bardzo poważny. Już wiadomo, że mężczyzna w wyniku wypadku stracił nogę, nie wiadomo, czy uda się uratować drugą. Po przeprowadzeniu najpilniejszych zabiegów zapadną decyzję na temat dalszego leczenia.

Policja na razie nie wypowiada się na temat przyczyn zdarzenia. Wiadomo jedynie, że operator ratraka był trzeźwy.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (9)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę