Wygrajmy plac zabaw dla przedszkola!

Skomentuj (12)

Trwa głosowanie na najlepszą pracę plastyczną - grę planszową „Wygraj piękny uśmiech” w ramach konkursu II Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej dla Przedszkolaków „Akademia Aquafresh”. Pomóżmy kazimierskim przedszkolakom wygrać plac zabaw!

Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Kazimierzu Dolnym bierze udział w II Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej dla Przedszkolaków „Akademia Aquafresh”, koncentrującym się na profilaktyce stomatologicznej dzieci w wieku przedszkolnym. W ramach tego programu, w którym uczestniczy ponad 4200 przedszkoli w Polsce, kazimierskie dzieci brały udział w zajęciach, celem których było budowanie świadomości potrzeby i nawyków dbania o higienę jamy ustnej, a tym samym zmniejszenie skali poważnego problemu, jakim jest próchnica u dzieci w Polsce.

Teraz trwa głosowanie na najlepszą pracę plastyczną - grę planszową „Wygraj piękny uśmiech”. Taką grę przygotowały dzieci z II oddziału kazimierskiego przedszkola. W konkursie są do wygrania atrakcyjne nagrody dla przedszkola – w tym główna nowoczesny plac zabaw. Sprezentujmy taką rozrywkę kazimierskim przedszkolakom. Wystarczy tylko raz dziennie zagłosować, wpisując w okienko "Wpisz nazwę miejscowości": Kazimierz Dolny i klikając na „Oddaj głos”.

- Dzieci wypełniły swoje zadanie na piątkę! Ale wygrana zależy od nas... Włączmy się do tej akcji, zjednoczmy siły -  zróbmy to dla naszych dzieci! – zachęcają wychowawczynie z kazimierskiego przedszkola.

Głosowanie trwa do 17 grudnia do godz. 10:00

 

Fot. Z archiwum Przedszkola
im. Marii Konopnickiej
w Kazimierzu Dolnym

 

Skomentuj


Dodane komentarze (12)

Mapa

Oświata

Przedszkole im. Marii Konopnickiej w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2020/2021? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę