Koniec konkursu: Wygraj kalendarz serwisu Kazimierzdolny.pl na 2016 rok!

Uwaga! Dzisiaj zakończyliśmy konkurs „Kazimierz w obiektywie”. Wyniki zostaną ogłoszone jutro.

Co zrobić, aby wygrać jeden z kalendarzy naszego serwisu? Niżej przedstawiamy szczegóły dotyczące konkursu „Kazimierz w obiektywie”.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zamieścić na portalu KazimierzDolny.info zdjęcia ulubionego miejsca w Kazimierzu Dolnym wraz z krótkim uzasadnieniem. Tytuł wpisu musi zawierać adnotację „Konkurs”.

Każdy uczestnik może zamieścić dowolną liczbę wpisów – pod warunkiem, że będą one dotyczyć różnych zakątków naszego miasta!

Spośród zdjęć zamieszczonych w portalu KazimierzDolny.info komisja konkursowa wyłoni 5 najciekawszych i najbardziej oryginalnych, a ich autorzy otrzymają kalendarz oraz gadżety serwisu Kazimierzdolny.pl!

Konkurs trwa od 11 do 20 stycznia 2016 do godziny 13:00.

Szczegóły konkursu: Regulamin

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę