Wołyń - pamiętamy i działamy

Skomentuj (3)

zobacz więcej (21)

Grupa kazimierzaków pod kierunkiem Henryka Kozaka i Marcina Pisuli w poniedziałek 27 lipca wyruszyła na Ukrainę. Tam w Turzysku na Wołyniu będzie porządkować polski cmentarz. Fotoreportaż z tej wyprawy na bieżąco będzie można oglądać na Kazimierskim Portalu Internetowym. Ostatni dzień prac.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

  • Ewa z Anglii
    Dziekuje serdecznie za prace...mojie dziadkowie/rodzina byli pochowani na tym cmentarzu pomiedzy 1800 i 1900. Bardzo zwruszilo mi ze ktos zaopatrzyl cmentarz Polski. Moja rodzina byli wywiezieni na Sybir w 1940 i nikt nie wrucil. Chcem zwiedzic Wolyn po pierwszy ras. I zwiedzic mniejsce rodzina pochodzi i gdzie rodzina byli pochowani. Bardzo bym chciala nawiazac kontakt w kolonie Polskej w Lutsku albo poblizu Turzysku. Czy jest informacjii gdzie cmentarz jest. Nie rozumie Ukrainske i mi cieszko znalesc gdzie jest na mapie. Dziekuje serdecznie. Ewa (z Szaniawskich/Leminskich)
  • Gosia
    Tu się nie dyskutuje. Tu się jest , i się pracuje! Taka chwila zadumy.......
  • Krzysztof
    Brawo Panowie:) zazdroszczę wam...zadziałajcie porządnie i miejcie z tego wiele. Powodzenia

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę