Wołyń - pamiętamy i działamy

Skomentuj (3)

zobacz więcej (21)

Grupa kazimierzaków pod kierunkiem Henryka Kozaka i Marcina Pisuli w poniedziałek 27 lipca wyruszyła na Ukrainę. Tam w Turzysku na Wołyniu będzie porządkować polski cmentarz. Fotoreportaż z tej wyprawy na bieżąco będzie można oglądać na Kazimierskim Portalu Internetowym. Ostatni dzień prac.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

  • Ewa z Anglii
    Dziekuje serdecznie za prace...mojie dziadkowie/rodzina byli pochowani na tym cmentarzu pomiedzy 1800 i 1900. Bardzo zwruszilo mi ze ktos zaopatrzyl cmentarz Polski. Moja rodzina byli wywiezieni na Sybir w 1940 i nikt nie wrucil. Chcem zwiedzic Wolyn po pierwszy ras. I zwiedzic mniejsce rodzina pochodzi i gdzie rodzina byli pochowani. Bardzo bym chciala nawiazac kontakt w kolonie Polskej w Lutsku albo poblizu Turzysku. Czy jest informacjii gdzie cmentarz jest. Nie rozumie Ukrainske i mi cieszko znalesc gdzie jest na mapie. Dziekuje serdecznie. Ewa (z Szaniawskich/Leminskich)
  • Gosia
    Tu się nie dyskutuje. Tu się jest , i się pracuje! Taka chwila zadumy.......
  • Krzysztof
    Brawo Panowie:) zazdroszczę wam...zadziałajcie porządnie i miejcie z tego wiele. Powodzenia

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę