Winylowe granie w Korzeniowej

Korzeniowa Microscena zaprasza na wiosenno-letnie winylowe granie, zagra DJ MesBrutah.

Specjalnie wyselekcjonowany set wesołej jak wiosna i lato muzyki zagra z czarnych jak smoła vinyli Korzeniowy rezydent DJ MesBrutah, twórca projektu Experimenthal Dubbing Sessions. Na co dzień akustyk i realizator dźwięku. Znany wcześniej jako dj Ganja Ninja, na scenie od 2002 roku. Od samego początku mocno zafascynowany muzyką dub. Jego autorskie produkcje ukazywały się m.in. w rodzimych wytwórniach Enypnion, Qunabu, S!te oraz Telescope. Remiksował m.in. utwory Masala Sound System, Make Progress oraz The Bartenders. Występował na wspólnych imprezach z takimi artystami jak Zion Train, Rhythm & Sound. Jako DJ gra bardzo eklektycznie, dużo starych nujazz’ów i brokenbeatów, deep house’y, klimatyczną elektronikę, a do tego całą masę dub’owych smaczków, jazzowych wstawek i reggae’owych elementów.

Impreza na świeżym powietrzu Korzeniowej Microsceny. Start 1 czerwca 19.00 – finish 22.00.

Przystanek Korzeniowa Kazimierz Dolny ul. Doły 43, kontakt 502 722 432                                                                                           

Wstęp wolny: tylko dla wtajemniczonych.

 

Tekst: Tomasz Małolepszy

 

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2022 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę