Wielkanoc w Kazimierzu

Skomentuj (3)

Choć do Świąt Wielkiej Nocy pozostało nam jeszcze trochę czasu, w Kazimierzu Dolnym wolnych kwater ubywa z dnia na dzień. Nie ma więc na co czekać, bo chętnych jak zwykle nie zabraknie.

Bez względu na to, czy tegoroczna Wielkanoc będzie wiosenna, czy też zimowa – jak ubiegłoroczna, turystów w Kazimierzu zapewne będzie mnóstwo. Jeśli pogoda dopisze, będzie można się wybrać na długi spacer, jeśli nie – wypić coś ciepłego w kazimierskich kawiarniach. A w lany poniedziałek obserwować szaleństwa, które tradycyjnie będą miały miejsce na Rynku.

Większość kwater przygotowała na Święta Wielkiej Nocy specjalne oferty. Te dni, choć nie zawsze spędzane w domu, mają być tradycyjne i rodzinne, pełne ciepła i radości.

Tradycyjnie obchodzona Wielkanoc w gronie rodzinnym może być okazją do wypoczynku i zafundowania sobie wiosennych wczasów w kazimierskim Hotelu "Zajazd Piastowski". Wśród przygotowanych atrakcji będzie m.in. świąteczny kiermasz wyrobów rzemiosła ludowego oraz rodzinne malowanie pisanek wielkanocnych.

Dom Pracy Twórczej SDP - Dom Dziennikarza proponuje miłą i profesjonalną obsługę oraz dobrą polską kuchnię szczycącą się wieloletnią praktyką w przygotowywaniu świątecznych potraw. A wszystko w przystępnej cenie.

Pensjonat Basia oferuje pokój z kominkiem. Właściciele wszystkim gościom zapewniają smaczną domową kuchnię, przepyszne ciasta, posiłki przy dużym wspólnym stole, miłą rodzinną atmosferę oraz niezapomniane wspomnienia z pobytu w tym niezwykłym miejscu, jakim jest Kazimierz.

Siedlisko Lubicz - Stara Chata i Stara Mleczarnia
jak co roku serdecznie i z wielką przyjemnością zaprasza Państwa do spędzenia świąt Wielkanocnych w pięknym zakątku.

Hotel "Dwa Księżyce" również przygotował dla swych gości specjalną ofertę. Zawiera ona kolację serwowaną w hotelowej restauracji, wiosenne śniadanie, przygotowywanie pisanek,
deser – niespodziankę przy lampce wina i pianinie oraz przechadzkę po Kazimierzu z przewodnikiem.

Wyjątkowe Święta spędzą Państwo również w Willi Pod Basztą, Pensjonacie Vincent, Kwaterze Agroturystycznej, Willi Agnieszce, galerii sztuki etnicznej i pensjonacie Agharta oraz w Bankowym Ośrodku Konferencyjno-Szkoleniowym.


Więcej ofert - tutaj.

 

Zapraszamy!

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2024! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę