Wieczór z Iloną Adamską

Skomentuj (12)

Znana modelka i dziennikarka Ilona Adamska pomaga dzieciom chorym na raka. Swoją złotówkę możesz dorzucić i Ty, kupując książkę „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”.

Tematyka stara jak świat: co o kobietach myślą mężczyźni, co na temat mężczyzn sądzą kobiety? Temat stary, ale wciąż świeży i tak samo intrygujący. Zwłaszcza jeśli są to mężczyźni – celebryci. Książka Ilony Adamskiej – modelki, dziennikarki, redaktor naczelnej „Imperium Kobiet” na ósmego marca dostarczyła kazimierskim kobietom ich cały bukiet – 35 znanych z pierwszych stron gazet panów ze świata sztuki, biznesu, sportu i nauki – od Przemysława Salety, przez prof. Jerzego Bralczyka,  Andrzeja Nejmana po Artura Partykę i Roberta Korzeniowskiego.

 

Warto ją przejrzeć choćby po to, żeby skonfrontować nasze postrzeganie siebie samych z męską opinią publiczną z tzw. górnej półki i być może przekonać się, że … jesteśmy nie mniej wartościowe niż inne kobiety.

 

Najważniejsze jednak, że dochód ze sprzedaży tej książki, która zaspokaja ciekawość na temat życia celebrytów, przeznaczony jest na rzecz łódzkiej Fundacji „Krwinka” pomagającej dzieciom zmagającym się z nowotworami.


– Dzięki książce, która łączy interesującą dla wielu kobiet tematykę i zajmujących bohaterów, chcemy zgromadzić fundusze potrzebne na rehabilitację dzieci, przejazdy na trasie klinika - dom oraz na pobyt rodziców w hotelach przyszpitalnych – mówi Ilona Adamska.


Piątkowe spotkanie z autorką książki „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach” w Kazimierskim Ośrodku Kultury Promocji i Turystyki upłynęło w ciepłej, kobiecej atmosferze. Było okazją do poznania kulisów powstania książki i osoby jej autorki. Spotkanie, któremu patronował Kazimierski Portal Internetowy, prowadził Marcin Mizera.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (12)

 • Tadek
  Wyszło, że "totalna wiocha" na każdym kroku? A jakieś pozytywy? Nic? ;)
 • szok
  Co tam łapki , nie wiem co bardziej nieeleganckie łapki w kieszeni , woda w palstikowej butelce na stole czy stolik z obrusem kontra wiklinowe fotele.
 • ola
  Może łatwiej będzie p.Arbuzowa
 • Pan Jareck
  Nie mówimy "proszę panią", tylko "proszę Pani" :)
 • Ale
  proszę panią nie trzyma się łapek w kieszeni
 • Mieszkaniec
  To wspaniale, że taka osoba ma rodowód kazimierski.Utrzymuje kontakt z miastem, poświęca swój czas na działania promocyjne.Zazdrośnicy krytykują, bo nie mają nic do zaoferowania.Taka kazimierska natura!
 • Tadek
  Toś Ty Szoku widocznie człek nieświatowy, jak Ty nie znasz znanych modelek i dziennikarek. Ja- na ten przykład- znam nawet Pana Prezydenta i dość często bywamy u siebie!
  (ja u siebie i On u siebie)
 • Znam
  Szok Kazimierz??? ;) Chyba Szok Kraków !
 • szok
  Znana modelka ????pierwsze słyszę .Znana to jest Kate Moss, Anja Rubik ,Kasia Struss albo Claudia Schiffer.Jak to się niektórym w głowach przewraca.
 • Agnieszka Kamola
  Ludzie - naprawdę nie wszyscy pchają się tak jak wy do polityki. Pan Mizera po prostu robi fajne spotkania i fajnie je prowadzi. Dlatego jest zapraszany. Mój synek był na spotkaniu w PSW i był zachwycony. Wy tez możecie coś zorganizować a nie tylko krytykować i szukać podwójnego, a nawet potrójnego dna. Pchacie się do tej polityki, to się pchajcie. Ale są tacy, którzy wolą robić coś sympatycznego i tyle
 • PanNikt
  Przepraszam bardzo, ale kogo obchodzi niejaki Pan Mizera? To jakaś znacząca persona?
 • polityczny
  Jaką opcję polityczną reprezentuje Pan prowadzący ostatnio wszystko i wszystkich Marcin Mizera? Warto się nad tym zastanowić...

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę