Wesołych Świąt!!

Skomentuj (17)

Świąt spędzanych w kręgu rodziny i bliskich
Słonecznej pogody i takiejże pogody ducha
Oraz feerii wesołości w poranek wielkanocny
Na kazimierskim rynku
Gdzie o wodę już zadba studnia i strażacy – ochotnicy
Wesołego Alleluja!

Wszystkiego najlepszego życzy świątecznie

wszystkim swoim Czytelnikom

Redakcja Kazimierskiego Portalu Internetowego

Skomentuj


Dodane komentarze (17)

 • lola
  czytam te wpisy juz po swietach i smiac mi sie chce .na stronie poswieconej obchodom swiat zaczelo sie milutko zyczenia ,cacy -cacy a tu nagle jeep....i po nastroju .Źółć sie wylewa .oj kazimierzaki ja -rodowita wstydzę się was ...i życzę lepszej pogody na następne święta
 • Yog
  Słoneczko.Czyściutkie błękitne niebo choć trochę chłodno.
 • MARTA
  WITAM.JAK POGODA W KAZIMIERZU?
 • pijany znad Grodarza
  a więc. agent, nie rozjeżdżaj wąwozu Plebanka.Chodzić, jezdzić konno MOŻESZ.
 • agent
  taki ze Plebanka krócej
 • pijany znad Grodarza
  Adam. I rowy przydrożne SĄ DLA WSZYSTKICH, i trawniki TEŻ SĄ.
  A jaki problem jechać : Słoneczna, Czerniawy i do Rynku?
 • agent
  piany jak masz zal to pretensje do rządzących bo jak by chcieli to by utwardzili nawierzchnie w wąwozie i nie miał byś problemu z spacerowaniem a każdy gdzieś przecież dojechać no chyba ze jakiś warszawiak kupi sobie działkę w Plebance i postawi znak zakaz ruchu jak kiedyś pewien warszawiak nastawiał znaków w Mięcmierzu bo żadna osada w Polsce nie ma tylu znaków
 • Adam
  pijany znad Grodarza - co Tobie do tego że ktoś sobie jedzie Jeepem ??? Droga jest dla wszystkich weź się za malowanie jajek a nie wypisywanie bzdur. Całkiem już pogięło i WSZYSTKO zaczyna przeszkadzać !!!
 • mix
  pijany znad Grodarza- sugerujesz,że jestem trąba jerychońska?Z Mięćimierza -na Mszę -terenówka- Chłopie!!!W mięcimierza to jeno "warszawiacy" mają terenówki,a oni chyba nie katolicy...Ty wiesz dobrze twój anty klerykalizm nie jest przypadkowy,zapewne jesteś sam mieszkańcem Miećmierza i opisałeś swój przypadek.
 • pijany znad Grodarza
  mix napisal: "nie jeżdżą na msze!a" i dodal: " Proponuje wyłącz TV-włącz myślenie."
  Chłopie. Powtorzę za Toba: WŁĄCZ MYSLENIE./ przeczytaj moj poprzedni wpis powtórnie. Może zrozumiesz jego sens./
 • mix
  pijany z nad grodarza- samochody terenowe... nie jeżdżą na msze!a TYM BARDZIEJ Z MiĘĆMIERZA.Chyba świątynie pomyliłeś.Proponuje wyłącz TV-włącz myślenie.
 • toyah
  Dla chrześcijan i Polaków (kazimierzaków również)przyszły trudniejsze czasy. Bluźnierstwo z naszej wiary rywalizuje o pierwszeństwo z szyderstwem, nasi kapłani cierpią niesprawiedliwe ataki( wikarówka w tle). Potrzeba nam siły, wiary i solidarności.
 • pijany znad Grodarza
  Czy Wesołe?
  Dzisiaj. Pada deszcz. Od strony Miećmierza jedzie samochód terenowy. Skreca w Plebankę. Jedzie w dół w kierunku Rynku. Jdzie na mszę?.
  Do czego zmierzam. Wąwqazem , a nastepnie ul. Plebanka przemieszca sie pieszo, rowerami wiele osob z ul:.Słoneczna, z Okala, z Cholewianki. Najczesciej w niedziele, kiedy to idą do kościoła.
  Dzisiejszy zjazd tego Jeepa,/ joł0opa/ nr rej LPU 001X, P ? /cos koło
  tego/ , KIEDY DROGA MAKSYMALNIE JEST miękka jest WOŁANIEM o wyłąćzenie spod ruchu kołowego SAMOCHODOWEGO I MOYTOCYKLOWEGO tego wawozu.
  Piszę to na tej stronie , bo czas intensywnego chodzenia do kościoła NASTAPIŁ./ Wielkanoc/, a dostęp UTRUDNIONY.
 • pijany znad Grodarza
  Piękne życzenia:" zdrowe, radosne, pomyślmy, usiądzmy pogodzeni, cieszmy się. Wesołego Alleluja".Ach, coby one się ziściły. Tego życzę mieszkańcom królewskiego Grodu, jak również włościanom tegoż królewskiego.
 • kazimierzanka
  Zdrowych, radosnych Świąt....Zatrzymajmy się. Pomyślmy o sobie, bliskich i innych, być może chorych, samotnych. Usiądźmy pogodzeni przy wielkanocnym stole. Cieszmy się tą piękną chwilą. Z takich właśnie chwil utkane jest nasze życie. I tylko je będziemy kiedyś pamiętać.
  Wesolego Alleluja!!!
 • zbigniew
  Wzajemnie życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy, szczęścia, zdrowia, pomyślności oraz pogody ducha, uśmiechu, wielu turystów, mniej kłótni, wszystkim mieszkańcom Kazimierza Dolnego i okolic, a dyngusowcom i strażakom ochotnikom, przede wszystkim, ciepłych, słonecznych dni, życzę.
 • Realista
  Dla całej redakcji i wszystkich czytelników, przesyłam życzenia zdrowych, wesołych i wiosennych Świąt. Dużo smacznego jadła i pięknej pogody.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę