Warsztaty dla maturzystów

Maturzysto! Weź aparat i … do Kazimierza! Już w najbliższą niedzielę 9 czerwca w Kazimierzu Dolnym odbędą się plenerowe warsztaty fotograficzne dla tegorocznych maturzystów.

- Jeśli chcesz poznać budowę aparatu fotograficznego, podstawowe zasady percepcji widzenia, główne zasady kompozycji. Jeśli interesujesz się fotoreportażem, fotografią architektury czy przyrody i poprzez fotografię chcesz rozwijać swą twórczą pasję, nie czekaj! Te warsztaty są właśnie dla Ciebie – zachęcają doświadczeni instruktorzy i wykładowcy fotografii Daniel Mróz i Maks Skrzeczkowski, którzy poprowadzą warsztaty.

W programie przewidziano 3 wykłady, 5 plenerów tematycznych oraz biblioteka fotograficzna i nowość-indywidualna konsultacja połączona z analizą obrazu fotograficznego (każdy uczestnik powinien posiadać 5 zdjęć z dotychczasowego dorobku w formie elektronicznej).

Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy na adres wielkiefotografowanie@o2,pl wysłać zgłoszenie zawierające iimię, azwisko i datę urodzenia.  Ilość miejsc ograniczona- decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty rozpoczną się pod studnią na Rynku o godz.10.00 i potrwają do godz. 18.00.

Do zobaczenia w Kazimierzu.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę