Warsztaty dla maturzystów

Maturzysto! Weź aparat i … do Kazimierza! Już w najbliższą niedzielę 9 czerwca w Kazimierzu Dolnym odbędą się plenerowe warsztaty fotograficzne dla tegorocznych maturzystów.

- Jeśli chcesz poznać budowę aparatu fotograficznego, podstawowe zasady percepcji widzenia, główne zasady kompozycji. Jeśli interesujesz się fotoreportażem, fotografią architektury czy przyrody i poprzez fotografię chcesz rozwijać swą twórczą pasję, nie czekaj! Te warsztaty są właśnie dla Ciebie – zachęcają doświadczeni instruktorzy i wykładowcy fotografii Daniel Mróz i Maks Skrzeczkowski, którzy poprowadzą warsztaty.

W programie przewidziano 3 wykłady, 5 plenerów tematycznych oraz biblioteka fotograficzna i nowość-indywidualna konsultacja połączona z analizą obrazu fotograficznego (każdy uczestnik powinien posiadać 5 zdjęć z dotychczasowego dorobku w formie elektronicznej).

Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy na adres wielkiefotografowanie@o2,pl wysłać zgłoszenie zawierające iimię, azwisko i datę urodzenia.  Ilość miejsc ograniczona- decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty rozpoczną się pod studnią na Rynku o godz.10.00 i potrwają do godz. 18.00.

Do zobaczenia w Kazimierzu.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę