Warsztaty dla maturzystów

Maturzysto! Weź aparat i … do Kazimierza! Już w najbliższą niedzielę 9 czerwca w Kazimierzu Dolnym odbędą się plenerowe warsztaty fotograficzne dla tegorocznych maturzystów.

- Jeśli chcesz poznać budowę aparatu fotograficznego, podstawowe zasady percepcji widzenia, główne zasady kompozycji. Jeśli interesujesz się fotoreportażem, fotografią architektury czy przyrody i poprzez fotografię chcesz rozwijać swą twórczą pasję, nie czekaj! Te warsztaty są właśnie dla Ciebie – zachęcają doświadczeni instruktorzy i wykładowcy fotografii Daniel Mróz i Maks Skrzeczkowski, którzy poprowadzą warsztaty.

W programie przewidziano 3 wykłady, 5 plenerów tematycznych oraz biblioteka fotograficzna i nowość-indywidualna konsultacja połączona z analizą obrazu fotograficznego (każdy uczestnik powinien posiadać 5 zdjęć z dotychczasowego dorobku w formie elektronicznej).

Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy na adres wielkiefotografowanie@o2,pl wysłać zgłoszenie zawierające iimię, azwisko i datę urodzenia.  Ilość miejsc ograniczona- decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty rozpoczną się pod studnią na Rynku o godz.10.00 i potrwają do godz. 18.00.

Do zobaczenia w Kazimierzu.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę