Walentynki 2016 w Kazimierzu Dolnym

Kazimierz Dolny od lat zajmuje wysokie miejsca w rankingach najbardziej romantycznych miast w Polsce. Warto więc w tym roku sprawdzić magię naszego miasteczka i spędzić tu zbliżające się walentynki. Właściciele obiektów noclegowych już przygotowali oferty dla zakochanych!

Hotel „Zajazd Piastowski” przygotował weekendową ofertę dla wszystkich zakochanych. Obejmuje ona zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym lub apartamencie a także dodatkowe atrakcje. Na gości hotelu czekać będzie romantyczna kolacja w Klubie Nocnym, upominek oraz rabat na relaksujące zabiegi w SPA.

Walentynki można spędzić też w hotelu Dwa Księżyce, gdzie na zakochanych czeka dwudniowy pakiet pobytowy. W jego cenę wlicza się między innymi romantyczna kolacja, zabawa walentynkowa oraz oczywiście noclegi w wygodnych pokojach.

Na walentynki hotel Vincent – Sztuka Wypoczynku oferuje trzydniowy pobyt w komfortowym pokoju. Na zakochanych czekać będą codzienne śniadania oraz romantyczna kolacja z winem. Z okazji 14 lutego hotelowa restauracja Kuchnia i Wino zaproponuje wyjątkowe menu walentynkowe, które na pewno uprzyjemni wieczór we dwoje.

Pensjonat pod Wietrzną Górą zaprasza do zorganizowania walentynkowego wieczoru. W restauracji  pensjonatu można zjeść romantyczną kolację, a później odpocząć w pięknie zaaranżowanym pokoju.

Hotel Pensjonat Kazimierski to idealne miejsce na walentynki. Na zakochanych czekają tu bowiem wspaniałe pokoje z romantyczną dekoracją, walentynkowa kolacja przy świecach oraz nielimitowany wstęp do Strefy Relaksu. Obsługa hotelu chętnie pomoże w zorganizowaniu dodatkowych atrakcji, jak na przykład przejażdżka bryczką lub kulig.

W ofercie WWW.KWASKOWA.PL również znalazło się wiele walentynkowych akcentów. Zakochani mogą liczyć na przykład na romantyczny wieczór przy płonącym kominku, przejażdżkę bryczką lub kulig z pochodniami a także ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Wiatrakowo to miejsce pełne magii i czaru – takie też będą spędzone tam walentynki. Osoby, które się tu zatrzymają, mogą liczyć na romantyczną kolację przy świecach, relaks w saunie przesyconej wonnymi olejkami i na wiele innych atrakcji.

Walentynkowy pobyt w Willi pod Basztą to okazja do tego, by wypocząć i zrelaksować się w miłej atmosferze. W ofercie znalazła się oczywiście walentynkowa kolacja z pysznym menu oraz noclegi w odświętnie udekorowanym pokoju.

Walentynkowa oferta Pokoi u Magdy obejmuje pobyt w apartamencie lub w pokoju dwu albo trzyosobowym. Są one w pełni wyposażone, więc goście obiektu mogą cieszyć się niezależnością. Gospodarze z chęcią pomogą w zagospodarowaniu wolnego czasu podczas walentynkowego weekendu.

Pokoje Gościnne przy ulicy Krakowskiej 39 oferują przytulne noclegi a także romantyczną kolację przy świecach i lampce wina. Miłym dodatkiem na pewno będzie powitalny upominek, czekający na walentynkowych gości.

Osoby, które walentynki spędzą w Siedlisku Lubicz – Eko Park, z pewnością będą zachwycone panującym tam klimatem. Do wyboru są dwa pakiety pobytowe: „Strzała Amora” i „Romantyczny” z aromatycznym grzanym winem na powitanie i romantycznie udekorowanym pokojem.

Hotel*** Kazimierzówka na walentynki przygotował wyjątkową weekendową ofertę. Pakiet obejmuje między innymi pobyt w wygodnym pokoju, uroczystą kolację z kieliszkiem wina a także wstęp do strefy Weellness & SPA. Nie mogło zabraknąć też romantycznego kina – idealnego na walentynkowy wieczór.

Walentynkowy pobyt w Austerii Kazimierskiej przepełniony będzie romantyczną atmosferą i afrodyzjakami serwowanymi w potrawach. Pakiet (rozszerzony lub premium) obejmuje noclegi w dwuosobowym pokoju oraz romantyczną kolację.

 

Także kazimierscy przewodnicy przygotowali specjalne walentynkowe wycieczki:

* wycieczka "A niech Cię święty Walenty"

* walentynkowe zwiedzanie Kazimierza Dolnego
* nocne zwiedzanie Kazimierza

 

UWAGA! Powyższy news powstał na podstawie informacji zawartych w zakładce „Walentynki 2016”, która znajduje się w naszym portalu – w prawej kolumnie. W treści newsa opisano najciekawsze walentynkowe oferty. Jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby, aby jego obiekt także został tu wymieniony, bardzo prosimy o kontakt mailowy: redakcja@kazimierzdolny.pl

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę