Walentynki 2018 w Kazimierzu Dolnym

Szukasz idealnego miejsca na walentynki? Kazimierz Dolny od lat wymieniany jest wśród najbardziej romantycznych polskich miast. Zrób więc niespodziankę swojej drugiej połówce i zarezerwuj walentynkowy pobyt w którymś z kazimierskich pensjonatów, hoteli lub pokoi gościnnych. Niżej prezentujemy wybrane oferty na walentynki 2018.

W hotelu Dwa Księżyce świętowanie dnia zakochanych rozpoczyna się już w piątek 9 lutego i trwa przez cały weekend. W cenę pobytu wliczono dwa noclegi w pokoju z romantyczną dekoracją oraz walentynkowe atrakcje. Zaliczają się do nich romantyczna kolacja z lampką wina oraz udział w imprezie walentynkowej. Hotel oferuje również krótszy pakiet, obejmujący jeden nocleg.

Na romantyczny weekend z okazji walentynek (pobyt w terminie 16-18 lutego) zapraszają gospodarze Domu Góreckich. Z myślą o zakochanych przygotowali pakiet, który obejmuje pobyt dwóch osób w klimatycznie udekorowanym pokoju oraz butelkę wina i bukiet róż. Goście mają również możliwość zamówienia śniadania serwowanego w pokoju.

Walentynki w Willi Pod Basztą to oferta obejmująca dwa noclegi oraz wyjątkową romantyczną kolację przy świecach, którą można zjeść w pokoju lub restauracji pensjonatu. W cenę wliczono również nastrojową aranżację wnętrza i butelkę czerwonego wina dla każdej pary. Z pakietu można korzystać podczas dwóch lutowych weekendów – 9-11 lutego lub 16-18 lutego.

W Willi Viola na zakochanych czekają romantyczne niespodzianki dla dwojga. Jakie? Właściciele obiektu są bardzo tajemniczy – szczegółowych informacji udzielają tylko telefonicznie. Inaczej nie byłoby niespodzianki!

Noce i Dnie leżą w jednym z piękniejszych zakątków Kazimierza, a z okien domu roztacza się urocza panorama miasta. Pobyt w tym miejscu będzie niezwykle romantyczny, tym bardziej, że cena obejmuje nie tylko noclegi, ale również bukiet róż i butelkę wina do pokoju lub apartamentu.

Gospodarze Gościńca Basia zachęcają wszystkich zakochanych do skorzystania z pakietu walentynkowego w bardzo atrakcyjnej cenie. Wliczono w nią dwa noclegi w pokoju o romantycznym wystroju, kolację przy świecach oraz bukiet róż. Wszystko po to, by druga połówka poczuła się tak wyjątkowo, jak jeszcze nigdy wcześniej.

Zabierz ukochaną osobą w naprawdę piękne miejsce i skorzystaj z możliwości wypoczynku w nietuzinkowym domku. Stylowa Chata wyróżnia się zaciszną lokalizacją oraz wieloma atrakcjami. Tutaj będziesz mógł spędzić naprawdę romantyczne walentynki i skupisz się na kimś, kto jest bliski twojemu sercu.

Dobrym miejscem na walentynkowy wyjazd jest Studio – Noclegi położone tylko 10 minut od rynku. Obiekt tworzą pokoje o podwyższonym standardzie z niezależnymi wejściami. Są przytulne i starannie urządzone, więc pobyt z okazji 14 lutego na pewno będzie udany.

UWAGA! Powyższy news powstał na podstawie informacji zawartych w zakładce Walentynki 2018. W treści newsa opisano najciekawsze walentynkowe oferty. Jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby, aby jego obiekt także został tu wymieniony, bardzo prosimy o kontakt mailowy: redakcja@kazimierzdolny.pl

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę